اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 اسفند 1398
27 فروردین 1398 27 فروردین 1398
11:11 11:11

روش های داشتن ابروهای زیبا

ابرو نقش تعیین کننده ای در زیبایی چهره دارد از این رو قصد داریم تا در مطلب پیش رو به روش های موثر برای داشتن ابروهای زیبا می پردازیم.

گفتنی است اولین گام برای داشتن ابروهای زیبا شانه کردن آن به سمت بالا می باشد از این رو توصیه می شود به صورت روزانه ابروهای خود را به سمت بالا برس بزنید تا به طورطبیعی به شکلی قوس دار در بیایند.

لازم به ذکر است برای برداشتن ابرو دقت زیادی داشته باشید چرا که نازک کردن بیش از اندازه ابرو علاوه بر این که باعث بالا نشان دادن سن فرد می شود بلکه می تواند به مرور زمان باعث از دست دادن ابروها نیز شود.

استفاده از تقویت کننده یا منقبض کننده پوست می تواند یکی دیگر از راهکارهای داشتن ابروی زیبا باشد برای این کار باید مقداری از این مواد را بر روی پنبه بزنید و آن را بر روی ابروها بمالید.

بدیهی است برای پر نشان دادن ابرو می توانید از مداد و یا سایه ابرو استفاده کنید برای این کار باید با استفاده از مداد قسمت های خالی ابرو را به راحتی پر کنید.

باید در نظر داشت استفاده مداوم از مداد و یا سایه ابرو نیز می تواند منجر به ریزش ابرو شود بنابراین بهتر است تنها در مواقع لازم از آن استفاده کرد.

یک مداد را روی خط خارجی ابرو نگه داشته و ببینید در کجا نقطه اوج ابرو واقع می شود . از نقطه کمان ابرو تا انتهای آن ، ابروی شما باید یا صاف و یا کمی قوس دار برداشته شود. البته این قسمت بستگی به سلیقه خود شما دارد.

باید در نظر داشت که برای برداشتن موهای اضافه ابرو بهتر است از موچین تیز استفاده کنید و به صورت کامل موهای اضافی را برداشت چرا که در غیر این صورت نه تنها ابروهای زیبایی نخواهید داشت بلکه خود می تواند عاملی برای بهم ریختگی ابرو باشد.

یکی دیگر از روش های زیبا نشان دادن ابرو استفاده از ژل ابرو می باشد برای این کار می توان بعد از برس زدن برو با استفاده از ژل ابرو آنها را به راحتی و برای مدت زمان بیشتری حالت داد.

در خاتمه باید یاد آور شد که برای رنگ کردن ابرو بهتر است ابروهای خود را تنها دو درجه از موهای خود روشن تر کنید هر چند باید متذکر شد در صورت بلوند بودن رنگ موها بهتر است رنگ ابروهای شما دو درجه تیره تر باشد.

اخبار مرتبط

icon news

روش های تقویت ابرو

متاسفانه در برخی از مواقع امکان ریزش و کم پشتی ابرو وجود دارد این خود می تواند تاثیر ...

نکات کلیدی برای داشتن ابروهای زیبا

داشتن ابروهای سالم و تمیز بسیار حائز اهمیت است چرا که متاسفانه به دلیل دست کاری های م...

لیفت ابرو

همان گونه که می دانیم تمام عمل های زیبایی با عوارض همراه است از این رو نمی توان این ا...

انتخاب مداد ابرو مناسب

ریمل ابرو را می توان از دیگر انواع ابزار برای کشیدن ابرو دانست که به دلیل پرکردن ابرو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news