اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 30 مرداد 1398
30 فروردین 1398 30 فروردین 1398
17:20 17:20

مجلس مصمم به رونق تولید است

زرآبادی گفت: امسال در حوزه تسهیلات به بخش صنایع تصمیمات مناسبی از سوی مجلس اتخاذ شده که می‌تواند به تامین منابع مالی مورد نیاز بخش تولید کمک قابل توجهی داشته باشد.

تصمیمات مهم مجلس در پرداخت تسهیلات بخش تولید در سال‌جاری

به گزارش سلام نو ، سیده حمیده زرآبادی امروز در نشست جمعی از کارآفرینان زن استان قزوین که در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی کاسپین انجام شد، بیان کرد: ستاد تسهیل و فرماندهی اقتصاد مقاومتی در کنار شورای گفت‌وگوی بخش‌خصوصی و دولت ظرفیت بسیار مناسبی برای گره گشایی از مشکلات بخش تولید به شمار می رود.

وی گفت: این نشست ها بهترین محل برای بازگو کردن مشکلات صنعتگران با جزییات و تصمیم گیری برای حل مسایل بخش تولید و انعکاس آن به مسئولان تصمیم ساز در سطح ملی است.

زرآبادی اظهار کرد: امسال در حوزه تسهیلات به بخش صنایع تصمیمات مناسبی از سوی مجلس اتخاذ شده که می تواند به تامین منابع مالی مورد نیاز بخش تولید کمک قابل توجهی داشته باشد.

وی تاکید کرد: همه مدیران اجرایی در سال جاری با توجه به تحریم های ظالمانه دشمنان که صنعت را تحت فشار قرار داده و از سویی برای تحقق شعار سال وظیفه دارند به شکل ویژه برای کمک به بخش تولید تلاش کنند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز عنوان کرد: نقشی که بانوان کارآفرین و اثرگذار در حوزه‌های تولیدی دارند، در کمک به اقتصاد و اشتغال استان و کشور مطمینا برکسی پوشیده نیست و گسترش و تثبیت این امر نیاز به حمایت جدی دارد.

گفتنی است، در جریان بازدید از شهرک‌صنعتی کاسپین، از مرکز کسب و کار و فناوری این شهرک و 2 واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری کارآفرینان زن در این شهرک بازدید به عمل آمد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

روحانی در اعتراض به ضرورت ارائه گزارش به مجلس به رهبری نامه نوشت

علی لاریجانی ، رئیس مجلس شورای اسلامی از نامه رئیس جمهور به رهبری در اعتراض به ضرورت ...

همراهی مجلس و وزارت بهداشت برای مقابله با فساد

همایون هاشمی رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس با بیان اینکه مجلس با وزارت بهداشت برای م...

انتقاد یک نماینده مجلس از سیاست ارزی دولت: دلار 4200 تومان شکست خورد

محمد رضا تابش، نماینده مجلس با انتقاد از سیاست ارزی دولت گفت: ‌ای کاش رئیس جمهور و مس...

ابوترابی: برگزاری انتخابات شورایاری ها وجاهت قانونی ندارد

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی افزود: نتخابات شورایاری‌ها غیرقانونی است چون اساسا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news