اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 26 تیر 1398
30 فروردین 1398 30 فروردین 1398
18:23 18:23

شایعات جدایی رونالدو از یوونتوس جدی است؟

مکس آلگری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس نسبت به شایعات پیرامون جدایی کریستیانو رونالدو از این تیم واکنش نشان داد.

یوونتوس پس از حذف از لیگ قهرمانان فردا در زمین خود میزبان فیورنتینا خواهد بود تا با کسب حتی یک تساوی، قهرمانی اش در سری آ را مسجل کند. این هشتمین اسکودتوی متوالی یووه است و می توان مرهمی بر زخم های بیانکونری در لیگ قهرمانان باشد.

غم شکست و حذف برابر آژاکس از یک سو و شایعات جدایی رونالدو از سوی دیگر باعث شده تا یوونتوسی ها چند روز پرفشار و نگران کننده را پشت سر بگذارند.

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس در واکنش به این اخبار و شایعات گفت:« رونالدو فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته است. او البته که ناامید است ولی آرامش خود را از دست نداده و به شایعات توجهی ندارد. رونالدو آینده یوونتوس است و شایعات جدایی او دروغ هستند. ما روی او حساب می کنیم و رونالدو هم به جدایی فکر نمی کند.

واضح است که حتی با رونالدو هم قهرمانی یووه در لیگ قهرمانان قطعی نبود؛ چرا که رقبای قدرتمندی در اروپا وجود دارند. لیگ قهرمانان دیگر برای ما تمام شده و نباید به آن فکر کنیم. از نظر من رونالدو امسال عالی کار کرد و سال بعد نیز کارهای بزرگی انجام خواهد داد. هم رونالدو و دیگر بازیکنان یووه، این روزها آرام هستند.»

آلگری در مورد جدال با فیورنتینا گفت:« این می تواند هشتمین اسکودتوی متوالی یووه باشد و باید به این رکورد افتخار کنیم. بازی فردا می تواند جشن قهرمانی باشد. از لیگ قهرمانان حدف شده ایم ولی فرصت قهرمانی در سری آ را داریم و هواداران باید آن را جشن بگیرند. دلیلی ندارد این قهرمانی تحت تاثیر حذف از لیگ قهرمانان قرار بگیرد. فصل جاری به 50 درصد اهداف مان رسیدیم و فصل بعد باید این آمار را بهتر کنیم.»

اخبار مرتبط

icon news

یوونتوس در حال ترکاندن بمب نقل و انتقالات/ زوج رویایی نیمار- رونالدو جواب می‌دهد؟

مدتها است بحث انتقال نیمار به بارسا مطرح است با این حال اخیرا خبری در رسانه ها پخش شد...

ستاره یوونتوس در دام بارسا می‌افتد؟

ژائو کانسلو ستاره خط دفاعی یوونتوس گزینه اول سرمربی بارسا برای تقویت خط دفاعی آبی انا...

بزرگترین آرزوی دی لیخت چه بود؟

 ماتایس دی لیخت کاپیتان باشگاه آژاکس این روزها سخت مورد توجه یوونتوس قرار گرفته و طبق...

انعام عجیب رونالدو در تعطیلات تابستانی

رونالدو پس از یک فصل خوب در یوونتوس حالا با اعضای خانواده‌اش به یونان رفته تا بعد از ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news