اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 04 خرداد 1398
30 فروردین 1398
21:31

چرا مسی در تیم ملی آرژانتین موفق نیست؟

همیشه انتقاداتی به عدم توانایی لیونل مسی وجود دارد که او درخششی که در بارسا دارد را در تیم ملی آرژانتین ندارد ولی یک مربی اعتقاد دیگری دارد.

به گزارش سلام نو، همیشه انتقاداتی به عدم توانایی لیونل مسی به تکرار درخشش خود در لباس بارسلونا در ترکیب تیم ملی آرژانتین مطرح می شود اما دیگو سیمئونه مدعی شد باشگاه ها قادر به تقویت خود هستند اما چنین امکانی در عرصه ملی نیست و مسی در ترکیب آرژانتین همانند بارسا حمایت نمی شود.

دیگو سیمئونه گفت: "انتقاد نسبت به لیونل مسی خصوصا در آرژانتین به هیچ وجه عادلانه نیست. همه در مورد مسی می پرسند که چرا وی در بارسلونا درخشان ظاهر می شود اما چنین اتفاقی در ترکیب تیم ملی آرژانتین رخ نمی دهد؟ به نظر من پاسخ دادن به این سوال آسان است.

در بارسلونا بازیکنان و تیمی وجود دارند که از لیونل مسی حمایت می کنند اما در آرژانتین چنین شرایطی وجود ندارد. این شرایط برای رونالدو نیز در ترکیب تیم ملی پرتغال نیز وجود دارد زیرا شرایط تیم ملی پرتغال همانند تیم هایی چون یوونتوس یا رئال مادرید نیست. تیم های بزرگ با جذب بازیکن باکیفیت شرایط خود را تقویت می کنند اما در رده ملی چنین اتفاقی رخ نمی دهد و به نظر من درک این موضوع آسان است.

در سال 2014 مسی تا نزدیکی قهرمانی در جام جهانی نیز پیش رفت اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. برخی از مردم به طور مداوم از او انتقاد می کنند، اما مسی فوق العاده است."

اخبار مرتبط

بگوویچ: یک سال دیگر در ایران می‌مانم و بعد به کرواسی می‌روم

سرمربی کروات سابق پرسپولیس و امید ایران این روزها بعد از 20 سال یک قهرمانی دیگر در فو...

محمد نصرتی در مسیر سرمربیگری است

محمد نصرتی، بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها در مسیر دریافت مدرک مربی‌گری...

ریخت و پاش‌ها دلال شاد کن فوتبال ایران

فوتبال ایران همیشه محل خرج کردن بی حساب و کتاب پول‌هایی بوده که فقط برای دلال‌ها سود ...

آخرین بازمانده جام جهانی 2002 هم بازنشسته شد

دامارکوس بیسلی بازیکن تیم ملی آمریکا که تنها بازمانده جامی جهانی 2002 در میادین فوتبا...

دیدگاه خود را بنویسید