اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 03 شهریور 1398
30 فروردین 1398 30 فروردین 1398
21:31 21:31

چرا مسی در تیم ملی آرژانتین موفق نیست؟

همیشه انتقاداتی به عدم توانایی لیونل مسی وجود دارد که او درخششی که در بارسا دارد را در تیم ملی آرژانتین ندارد ولی یک مربی اعتقاد دیگری دارد.

به گزارش سلام نو، همیشه انتقاداتی به عدم توانایی لیونل مسی به تکرار درخشش خود در لباس بارسلونا در ترکیب تیم ملی آرژانتین مطرح می شود اما دیگو سیمئونه مدعی شد باشگاه ها قادر به تقویت خود هستند اما چنین امکانی در عرصه ملی نیست و مسی در ترکیب آرژانتین همانند بارسا حمایت نمی شود.

دیگو سیمئونه گفت: "انتقاد نسبت به لیونل مسی خصوصا در آرژانتین به هیچ وجه عادلانه نیست. همه در مورد مسی می پرسند که چرا وی در بارسلونا درخشان ظاهر می شود اما چنین اتفاقی در ترکیب تیم ملی آرژانتین رخ نمی دهد؟ به نظر من پاسخ دادن به این سوال آسان است.

در بارسلونا بازیکنان و تیمی وجود دارند که از لیونل مسی حمایت می کنند اما در آرژانتین چنین شرایطی وجود ندارد. این شرایط برای رونالدو نیز در ترکیب تیم ملی پرتغال نیز وجود دارد زیرا شرایط تیم ملی پرتغال همانند تیم هایی چون یوونتوس یا رئال مادرید نیست. تیم های بزرگ با جذب بازیکن باکیفیت شرایط خود را تقویت می کنند اما در رده ملی چنین اتفاقی رخ نمی دهد و به نظر من درک این موضوع آسان است.

در سال 2014 مسی تا نزدیکی قهرمانی در جام جهانی نیز پیش رفت اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. برخی از مردم به طور مداوم از او انتقاد می کنند، اما مسی فوق العاده است."

اخبار مرتبط

icon news

درخواست دستمزد نجومی نیمار از بارسا و رئال

جوزپ پدررول مجری برنامه معروف ال چیرینگیتو مدعی شده که نیمار برای انتقال به بارسلونا ...

واکنش جالب تماشاگران به ستاره‌های خارجی تراکتور+عکس

برخی از هواداران تراکتوری که برای حمایت از ماشین‌سازی برابر استقلال به ورزشگاه بنیان ...

برانکو فعلا در الاهلی می‌ماند

در حالی که شایعات بسیاری درباره احتمال اخراج برانکو ایوانکویچ بعد از چند نتیجه ضعیف ب...

مرادمند: بازی خوب بود کیفیت زمین نه

 محمد حسین مرادمند، بازیکن تیم شهر خودرو درباره اولین پیروزی شاگردان یحیی گل محمدی گف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news