اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 27 آبان 1398
30 فروردین 1398 30 فروردین 1398
22:16 22:16

رونالدو یوونتوس را می‌سازد؟

رونالدو با نارضایتی از وضعیت یوونتوس خواستار اضافه شدن ستاره‌هایی مثل صلاح و فیلیکس به این تیم است تا بتواند در فصل بعد قهرمان اروپا شود.

به گزارش  سلام نو، بعد از حذف غیرمنتظره یوونتوس از لیگ قهرمانان با شکست مقابل آژاکس در تورین، اخبار در مورد نارضایتی رونالدو از شرایط این تیم شدت گرفت و امروز نشریه گاتزتا دلا اسپورت مدعی شد ستاره پرتغالی از مدیران تیمش خواسته دو بازیکن بزرگ در فاز هجومی در تابستان امسال جذب کنند.

گزینه اول محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول است که چند روز قبل نشریه آ.اس اخباری در مورد درگیری لفطی او و یورگن کلوپ و احتمال جدایی صلاح در تابستان منتشر کرد که اگرچه با تکذیب مدیر برنامه ستاره مصری مواجه شد، اما شایعات را در مورد آینده محمد صلاح افزایش داده و او گزینه مورد نظر رونالدو برای تقویت خط حمله است.

اخباری در مورد احتمال معاوضه صلاح با پائولو دیبالا به اضافه پرداخت مبلغی نقد از سوی یوونتوس منتشر شده اما لیورپول به آسانی اجازه جدایی ستاره گلزن خود را نخواهد بود.

دیگر گزینه ژائو فلیکس، ستاره جوان بنفیکاست که بسیاری او را رونالدوی جدید می دانند و علیرغم اینکه بسیاری از تیم های بزرگ اروپا به دنبال وی هستند، رونالدو از مدیران بیانکونری خواسته مقدمات جذب این بازیکن را فراهم کنند.

اخبار مرتبط

icon news

استقبال از اعترافات بوفون در کتاب زندگینامه اش

جان لوئیجی بوفون دروازه بان ایتالیایی یوونتوس در کتاب زندگینامه اش که به تازگی منتشر ...

اعلام نفرات اصلی اینتر و یوونتوس

ترکیب اصلی دو تیم اینتر و یوونتوس که تا دقایقی دیگر در مهم ترین بازی این هفته سری آ ب...

پاریس هافبک یووه را شکار می‌کند؟

پارسی‌ها یک بار دیگر یک پیشنهاد وسوسه کننده به هافبک ترک تبار یووه پیشنهاد دادند ولی ...

بازگشت ساری به تمرین یوونتوس

سرمربی یووه بعد از چند روز از بیمارستان مرخص شد و در تمرینات حاضر خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news