اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 04 خرداد 1398
30 فروردین 1398
22:28

ناراحتی شدید دخیا بابت گل فاجعه باری که خورد

منچستر گل دوم خود از بارسا را روی ضربه نه چندان محکم و زاویه دار لیونل مسی و با اشتباه وحشتناک دروازه بان خود خورد اتفاقی که دخیا را به شدت ناراحت کرده.

به گزارش سلام نو، یونایتد که در دیدار رفت با یک گل مغلوب بارسلونا در اولدترافورد شده بود، برای بازگشت مقابل این تیم و صعود به نیمه نهایی کار دشواری داشت و گل های بدی که در نیمه اول دریافت کرد باعث شد کار یونایتد در همان 45 دقیقه نخست تمام شود.

گل دومی که یونایتد خورد، روی ضربه نه چندان محکم و زاویه دار لیونل مسی و با اشتباه وحشتناک داوید دخیا و رد شدن توپ از زیر دستان او به ثمر رسید و این گل عجیب باعث افزایش انتقادات از دروازه بان اسپانیایی یونایتد شد.

نشریه سان ادعا کرد دخیا بعد از بازی در رختکن به شدت شرمنده و ناراحت بود و در حضور همه هم بازیانش از آنها عذرخواهی کرد. دخیا حتی مدعی شد شاید اگر او چنین اشتباهی مرتکب نمی شد، یونایتد می توانست نتیجه دیدار مقابل بارسلونا را جبران کند.

البته به نظر می رسد این ادعای دخیا کمی احساسی بوده زیرا یونایتد هم در بازی رفت در خانه باخته بود و پیش از اشتباه دخیا نیز یک گل دیگر دریافت کرده بود و بعید به نظر می رسید صرف نظر از این گل هم شانسی برای بازگشت داشته باشد.

اخبار مرتبط

درخواست عجیب پوگبا و منچستر از رئال مادرید

زین الدین زیدان برای متحول کردن رئال مادرید به شکل جدی روی هموطن خود یعنی پل پوگبا حس...

راه‌کار عجیب منچستر برای فروش سانچز!

 منچستریونایتد می‌خواهد با پرداخت بخشی از دستمزد سانچیز دیگران را به خرید او ترغیب کن...

حمله اسکولز به پوگبا

درحالیکه شایعات درباره انتقال پل پوگبا به رئال مادرید قوت گرفته اسکولز می‌گوید که او ...

دیدگاه خود را بنویسید