اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
30 فروردین 1398
22:46
مورینیو پاسخ می‌دهد؛

چطور باید آژاکس را شکست داد؟

ژوزه مورنیو که سابقه پیروزی برابر آژاکس با یونایتد را در کارنامه دارد معتقد است یوونتوس نباید اجازه می داد آژاکس سبک مورد علاقه خود را بازی کند.

به گزارش سلام نو، مورینیو که در فینال سال 2017 با یونایتد موفق شد آژاکس را مغلوب کرده و لیگ اروپا را فتح کند، معتقد است یوونتوس نباید اجازه می داد آژاکس سبک مورد علاقه خود را در زمین پیاده کند و آنها نیز در فینال 2017 چنین کاری انجام داده اند.

مورینیو گفت: در سال 2017 و در فینال لیگ اروپا ما نمایشی مقابل آژاکس ارائه دادیم که مدنظر آنها نبود. آژاکس در آن دیدار از بازی بلند، نقش مهم مروان فلینی و سبک بازی ما شکایت داشتند زیرا نمی توانستند با این سبک مقابله کنند.

اگر شما زمانی که با آژاکس بازی می کنید با سبک مورد علاقه آنها به میدان بروید، تصمیم ریسک پذیری گرفته اید زیرا این احتمال وجود دارد که آنها بهتر از شما باشند. آژاکس بازیکنان جوان فوق العاده ای داشته و کمی تجربه آنها نسبت به چند سال که مقابل ما در لیگ اروپا بازی کردند نیز بیشتر شده است.

اگر قرار باشد آژاکس در نیمه نهایی از سد تاتنهام گذشته و در فینال با تیمی مانند لیورپول و بارسلونا بازی کنند، به نظر من بارسا و لیورپول می توانند تیم هلندی را مغلوب کنند اما زمانیکه شما از کیفیت لازم برخوردار نباشید، باید به سبکی بازی کنید که مورد نظر تیمی مانند آژاکس نیست.

اخبار مرتبط

بارسا کااپیتان آژاکس را می‌خرد؟

 بارسلونا پس از اینکه دی یونگ را از آژاکس جذب کرد حال دنبال خرید کاپیتان 19 ساله این ...

چرا یوونتوس حذف شد؟

کمتر کسی تصور می کرد یووه نتواند به نیمه نهایی برسد ولی آژاکس در نهایت با تکیه بر جوا...

ستاره آژاکس مقصد آینده‌اش را اعلام کرد: بارسا یا بایرن

اریک تن هاگ کاپیتان جوان و آینده دار آژاکس در تابستان این تیم را ترک خواهد کرد و به ب...

تساوی تیم رونالدو و صعود به نیمه نهایی

رونالدو در چهارمین تقابل با آژاکس توانست در رکورد جالبی هفتمین گل خود به این تیم را ب...

دیدگاه خود را بنویسید