اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 08 خرداد 1399
31 فروردین 1398 31 فروردین 1398
09:00 09:00

همه مسئولین دولتی ملزم به افزایش امکانات رفاهی شهرستان عسلویه هستند

  نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی درباره تخصیص اعتبارات به شهرستان عسلویه توضیحاتی ارائه کرد.

مردم عسلویه لایق بهترین‌ها هستند/ امکانات رفاهی افزایش یابد

به گزارش سلام نو، سکینه الماسی جمعه‌شب در جمع مردم عسلویه اظهار داشت: مردم عسلویه مدت‌ها با شعار زندگی بر روی طلای سیاه سپری کردند و سالیان دراز رنج زندگی در کنار صنعت را متحمل شدند با این حال همواره میزبانان مهمان‌نواز و خونگرمی برای مردم اقصی نقاط ایران و جهان بودند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عسلویه لایق بهترین امکانات است و همه مسئولین دولتی ملزم به افزایش امکانات رفاهی این شهرستان هستند.

الماسی در رابطه با عملکرد خویش در قبال مردم عسلویه اظهار داشت: اخیراً دو روستای چاه مبارک و بیدخون به شهر ارتقا یافتند که موجب افزایش اعتبار شهرستان عسلویه می‌شود.

وی در رابطه با توسعه بیمارستان شهرستان عسلویه بیان کرد: هشت میلیارد تومان توسط شورای راهبردی پتروشیمی‌ها، ۸.۵ میلیارد توسط سازمان تأمین اجتماعی و ۱۶ میلیارد نیز بر اساس تفاهم نامه با منطقه ویژه برای توسعه بیمارستان عسلویه در نظر گرفته شده است.

الماسی در همین رابطه ادامه داد: بخش‌های زنان و زایمان و کودکان در سال گذشته تکمیل شد، بخش سی‌تی ‌اسکن در هفته کارگر افتتاح می‌شود و بخش دیالیز نیز به زودی به بیمارستان اضافه می‌گردد.

الماسی اضافه کرد: در چند روز گذشته بزرگترین پارک جنوب کشور با اعتبار ۴۶۰ میلیارد ریال در نخل تقی افتتاح شد که چشم و چراغ ساحل منطقه است.

وی در رابطه با پروژه‌های عمرانی تکمیل شده در دست اجرا و تأمین اعتبار شده در شهرستان عسلویه بیان کرد: در دو سال اخیر ١٣ مدرسه، پنج سالن و زمین ورزشی و هشت خانه بهداشت در شهرستان عسلویه تأمین اعتبار شده است که این روند مثبت در سال ٩٨ ادامه خواهد داشت./مهر

اخبار مرتبط

icon news

عسلویه نفس نمی‌کشد

در روزهای گذشته بدسوزی فلر پتروشیمی و پالایشگاه‌ها در منطقه عسلویه موجب بروز آلودگی‌ه...

واعظی: تحریم‌ها باعث پیشرفت در کشور شده است +عکس غافلگیری مردم عسلویه از دیدن واعظی

محمود واعظی  رئیس دفتر رئیس جمهور که در لامرد به سر می‌برد با بیان اینکه تحریم ها مان...

آفتاب سوزان قاتل کارگران عسلویه / «مرگ» در دمای بالای ۳۹ درجه

کارگرانی که در عسلویه به  کارِ تعمیرات پالایشگاهی مشغولند در اصل در حال یک کار شدیدا ...

انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون انرژی برگزار شد

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون در جلسه امروز...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news