اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
31 فروردین 1398 31 فروردین 1398
10:30 10:30

رئیس جمهور درگذشت شهادت‌گونه ۴ تن از کارشناسان بنیاد مسکن اردبیل را تسلیت گفت

روحانی درگذشت شهادت گونه چهار تن از کارشناسان دلسوز بنیاد مسکن استان اردبیل در حین ماموریت و خدمت به هموطنان عزیز سیل زده در استان لرستان را تسلیت گفت.

پیام تسلیت روحانی به مناسبت درگذشت شهادت‌گونه ۴ تن از کارشناسان بنیاد مسکن اردبیل

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در پیامی درگذشت شهادت گونه چهار تن از کارشناسان دلسوز و خدوم بنیاد مسکن استان اردبیل در حین ماموریت و خدمت به هموطنان عزیز سیل زده در استان لرستان را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: وقوع حادثه رانندگی برای چهار تن از کارشناسان دلسوز و خدوم بنیاد مسکن استان اردبیل، در حین ماموریت و خدمت به هموطنان عزیز سیل زده در استان لرستان و درگذشت شهادت گونه آقایان رضا حبوبی و مهدی صادق زاده، موجب تاثر و تالم فراوان شد.

این فرزندان غیور با داشتن سابقه درخشان در خدمت رسانی به مردم کشورمان در رخدادهای مشابه قبلی، نامی نیک و ماندگار از خود به یادگار گذاشتند.

اینجانب با قدردانی از خدمات ارزنده آنان از درگاه خداوند متعال برای جانباختگان این حادثه علو درجات و برای مجروحان آرزوی شفای عاجل دارم.

بی تردید یاد الهام بخش این شهیدان عرصه خدمت مانند دیگر شهدا گرانقدر همواره در خاطره جمعی ملت قدرشناس ایران خواهد درخشید./خبرانلاین

اخبار مرتبط

icon news

ضرورت رفع موانع سرمایه‌گذاری در زمینه رونق تولید

  رئیس جمهور به  کلیه دستگاه‌های اجرایی از جمله صدا و سیما دستور داد تا در جهت رونق ...

روحانی، ناطق نوری یا آملی لاریجانی کدام یک جای هاشمی شاهرودی را می‌گیرند؟

در ۲۳ مرداد ۹۶ اعضای دوره هفتم مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رهبر انقلاب اسلامی منصوب ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news