اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 05 تیر 1398
31 فروردین 1398 31 فروردین 1398
12:23 12:23

فرمانده انتظامی پایتخت:دشمن به دنبال بر هم زدن وحدت است

سردار رحیمی گفت: ما خط و خطوط دشمن را بهتر می شناسیم و باید بگوییم که نیروهای مسلح و امنیتی با مردم، جان در یک کالبد هستند.

فرمانده انتظامی پایتخت: دشمن به بهانه سیل در حال تفرقه‌افکنی است

به گزارش سلام نو، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در همایش نیمه شعبان که در راستای اعلام اتحاد و همدلی نیروهای مسلح در دفاع از انقلاب اسلامی و حمایت از سپاه پاسداران با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ناجا، ارتش و سپاه پاسداران و همچنین سرداران و مقامات کشوری و لشگری در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمن به دنبال بر هم زدن وحدت است و هر چقدر بتواند بین دستگاه‌های مختلف از جمله دولت و مردم و نیروهای مسلح و مردم تفرقه بیندازد، موفقیت بیشتری کسب کرده است.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان بخشی که در حال حاضر امنیت داخلی کشور را بر عهده دارد، این همایش را برای نشان دادن همدلی در نیروهای مسلح برگزار کرد.

عالی‌ ترین مقام انتظامی پایتخت هدف از این همایش را اظهار همدلی و همنوایی نیروهای مسلح دانست و گفت: ما خط و خطوط دشمن را بهتر می شناسیم و باید بگوییم که نیروهای مسلح و امنیتی با مردم، جان در یک کالبد هستند و با اخوت، همدلی و همراهی به مردم خدمت می‌کنند.

وی گفت: دشمن در این روزها به بهانه سیل در حال اختلاف و تفرقه افکنی است اما ما نباید زحمات سپاهیان و ارتشیان دلاور و قهرمان را زیر سوال ببریم چرا که نیروهای مسلح برای حفظ و حراست از نظام در کنار هم و در برابر دشمن ایستاده‌اند. /فارس

اخبار مرتبط

icon news

۶۰۰ تن گندم احتکاری کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت:  پس از شناسایی انبار با هماهنگی مقام قضائی با ...

طرح جمع آوری کودکان کار باید درست انجام شود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلام اظهار کرد: طرح جمع آوری کودکان کار در حال اجرا...

ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ری راه اندازی شد

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت:  ستاد فرماندهی نیروی انتظامی در شهرستان ری راه اندازی...

کشمکش بر سر حیات شبانه ادامه دارد

در صورت پایان یافتن این کشمکش بین نیروی انتظامی و مدیریت شهری چنانچه برای خلاهای مطرح...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news