اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 اسفند 1398
31 فروردین 1398 31 فروردین 1398
12:23 12:23

فرمانده انتظامی پایتخت:دشمن به دنبال بر هم زدن وحدت است

سردار رحیمی گفت: ما خط و خطوط دشمن را بهتر می شناسیم و باید بگوییم که نیروهای مسلح و امنیتی با مردم، جان در یک کالبد هستند.

فرمانده انتظامی پایتخت: دشمن به بهانه سیل در حال تفرقه‌افکنی است

به گزارش سلام نو، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در همایش نیمه شعبان که در راستای اعلام اتحاد و همدلی نیروهای مسلح در دفاع از انقلاب اسلامی و حمایت از سپاه پاسداران با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ناجا، ارتش و سپاه پاسداران و همچنین سرداران و مقامات کشوری و لشگری در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمن به دنبال بر هم زدن وحدت است و هر چقدر بتواند بین دستگاه‌های مختلف از جمله دولت و مردم و نیروهای مسلح و مردم تفرقه بیندازد، موفقیت بیشتری کسب کرده است.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان بخشی که در حال حاضر امنیت داخلی کشور را بر عهده دارد، این همایش را برای نشان دادن همدلی در نیروهای مسلح برگزار کرد.

عالی‌ ترین مقام انتظامی پایتخت هدف از این همایش را اظهار همدلی و همنوایی نیروهای مسلح دانست و گفت: ما خط و خطوط دشمن را بهتر می شناسیم و باید بگوییم که نیروهای مسلح و امنیتی با مردم، جان در یک کالبد هستند و با اخوت، همدلی و همراهی به مردم خدمت می‌کنند.

وی گفت: دشمن در این روزها به بهانه سیل در حال اختلاف و تفرقه افکنی است اما ما نباید زحمات سپاهیان و ارتشیان دلاور و قهرمان را زیر سوال ببریم چرا که نیروهای مسلح برای حفظ و حراست از نظام در کنار هم و در برابر دشمن ایستاده‌اند. /فارس

اخبار مرتبط

icon news

علت حضور پلیس در برخی معابر تهران

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت گفت: وضعیت امنیتی پایتخت در بهترین وضعیت قرار...

سختگیری پلیس برای موتورسواران آغاز شد

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت از اجرای طرح ساماندهی موتورسیکلت سواران پایتخ...

توضیحات پلیس درباره پرونده کودک گم شده در شهر ری

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت گفت: احتمال ربایش در پرونده این کودک 21 ماهه منتفی ...

باند چهارشبه های سفید منهدم شد

 سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت خبر از انهادم باندهای هشت مارس، چهارشنیه سفی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news