اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 26 تیر 1398
31 فروردین 1398 31 فروردین 1398
14:50 14:50

شکست سه ایرانی در نخستین روز بازی های قهرمانی آسیا

۳ جودوکار ایران در روز نخست رقابت‌های قهرمانی آسیا با شکست برابر رقبای خود از مسابقات قهرمانی آسیا حذف شدند.

تیم ملی جودو مردان

به گزارش سلام نو، این دوره از مسابقات با حضور ۲۷۳ جودوکار از ۴۰ کشور از صبح امروز (شنبه) و به میزبانی امارات در سالن «شیخ زائد» شهر فجیره آغاز شد. در روز نخست جودوکاران اوزان ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم به روی تاتامی رفتند که سه نماینده ایران در این ۲ وزن با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شدند.

در وزن ۶۰- کیلوگرم مصطفی ریاحی فر دور نخست برابر « گنوکیکوگا » از ژاپن باخت و حذف شد. ابوالفضل محمودی دیگر نماینده ایران در این وزن نیز ابتدا «علی خسروف » از یمن را از پیش رو برداشت اما در دومین مبارزه مقابل رقیبی از استرالیا نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

قاسم نوری زاده نیز در وزن ۶۶- کیلوگرم در اولین دیدار « دوآنبین » از چین را از پیش رو برداشت اما در دومین مبارزه برابر « ماکانوف » از قزاقستان شکست خورد و حذف شد.

فردا یک‌شنبه اول اردیبهشت ماه در روز دوم رقابت‌های اوزان ۶۳- و ۷۰- کیلوگرم زنان، ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم مردان برگزار می‌شود. در وزن ۶۳- کیلوگرم نرگس اسدزاده دور نخست استراحت دارد، سپس با « کوگلان » از استرالیا مبارزه می‌کند.

در وزن ۷۰- کیلوگرم نیز مریم بربط دور نخست با « تاناکا » از ژاپن مبارزه می‌کند.

در وزن ۷۳- کیلوگرم مردان، محمد بریمانلو ابتدا برابر «رشاد آریان» از افغانستان مبارزه می‌کند و سپس با « امانوف » از قزاقستان پیکار می‌کند. در این وزن ۳۲ جودوکار حضور دارند.

در وزن ۸۱- کیلوگرم که ۲۷ جودوکار به رقابت می‌پردازند، مهدی فتحی پور دور نخست به مصاف « شاریپوف » از بحرین می‌رود و در صورت برتری با «دیدار خمزا » از قزاقستان مبارزه می‌کند.

این رقابت‌ها تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

سعید ملایی طلا گرفت

جودوکار ایرانی موفق شد یک بار دیگر به جایگاه نخست رده‌بندی وزن خود در جهان دست پیدا ک...

رئیس سابق فدراسیون جودو درگذشت

پدر دوشهید دوران جنگ تحمیلی و رئیس فدراسیون‌های جودو، تکواندو و کاراته دار فانی را ...

سرمربی جدید تیم ملی نوجوانان جودو انتخاب شد

کوراش و جوجیتسو، طی حکمی از سوی محمد رضا عمادی ( سرپرست فدراسیون) ایوب رستمی به عنوان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news