اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 02 خرداد 1398
31 فروردین 1398
20:41

حمله گتوزو به خودش: من مربی خوبی نیستم!

 میلان امروز با دریافت گل در دقایق پایانی در برابر پارما متوقف شد تا کسب سهمیه اروپا برای این تیم بزرگ سخت‌تر از قبل شود.

به گزارش سلام نو، میلان امروز با دریافت گل در دقایق پایانی در خانه پارما متوقف شد تا در مسیر کسب سهمیه لیگ قهرمانان دو امتیاز مهم از دست بدهد و گتوزو مدعی شد آنها در مورد جزئیات کوچک بی دقت هستند و شاید این تقصیر وی باشد.

گتوزو گفت: "نیمه اول نمایش میلان خیلی ضعیف بود. پارما تمامی راه های نفوذ را روی ما بسته بود و به همین دلیل تیمم عملکرد خوبی نداشت. ما خوش شانس بودیم که موفق شدیم در نیمه دوم به گل برسیم اما بعد از گل پارما ضربات ایستگاهی زیادی به دست آورد که یکی از آنها به زیبایی تبدیل به گل شد و در نهایت من معتقدم حریف لایق کسب یک امتیاز بود.

پارما تیمی دارای ویژگی هایی خاص است و آنها با پنج بازیکن دفاع می کنند و ما می دانستیم که آنها چگونه بازی می کنند. جریان مسابقه برای هر دو تیم گرم دنبال شد، اما عزم آنها برای کسب موفقیت در این دیدار بیشتر از ما بود.

بازی را بسیار ساده گرفته بودیم و به عنوان مثال ضربات ایستگاهی زیادی به آنها دادیم و شاید من مربی خوبی نیستم تا که بازیکنان نمی توانند اهمیت این جزئیات کوچک را درک کنند. انتظار داشتم در خانه پارما بهتر کار کنیم اما می دانستیم رقیب مشکل سازی پیش رو داریم."

اخبار مرتبط

نظر خاص سرمربی میلان درباره لاتزیو و شباهتش با یوونتوس

گتسو که این روزها با میلان برای بازگشت به لیگ قهرمانان تلاش می کند باید به زودی به مص...

یوونتوس با شکست میلان در آستانه قهرمانی است

احتمال قهرمانی زودهنگام یوونتوس در روزی که بدون رونالدو میلان را از پیش رو برداشت، تش...

امید گتوزو به صعود به لیگ قهرمانان

گتوزو می گوید از هدایت میلان خوشحال است و تلاش خواهد کرد تا این تیم به لیگ قهرمانان ص...

اوج گرفتن میلان و سقوط اینتر!

نتایج فوق العاده هفته های اخیر باعث قرار گرفتن میلان در رتبه سوم شده آن هم در حالی ک...

دیدگاه خود را بنویسید