اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 30 مرداد 1398
31 فروردین 1398 31 فروردین 1398
20:41 20:41

حمله گتوزو به خودش: من مربی خوبی نیستم!

 میلان امروز با دریافت گل در دقایق پایانی در برابر پارما متوقف شد تا کسب سهمیه اروپا برای این تیم بزرگ سخت‌تر از قبل شود.

به گزارش سلام نو، میلان امروز با دریافت گل در دقایق پایانی در خانه پارما متوقف شد تا در مسیر کسب سهمیه لیگ قهرمانان دو امتیاز مهم از دست بدهد و گتوزو مدعی شد آنها در مورد جزئیات کوچک بی دقت هستند و شاید این تقصیر وی باشد.

گتوزو گفت: "نیمه اول نمایش میلان خیلی ضعیف بود. پارما تمامی راه های نفوذ را روی ما بسته بود و به همین دلیل تیمم عملکرد خوبی نداشت. ما خوش شانس بودیم که موفق شدیم در نیمه دوم به گل برسیم اما بعد از گل پارما ضربات ایستگاهی زیادی به دست آورد که یکی از آنها به زیبایی تبدیل به گل شد و در نهایت من معتقدم حریف لایق کسب یک امتیاز بود.

پارما تیمی دارای ویژگی هایی خاص است و آنها با پنج بازیکن دفاع می کنند و ما می دانستیم که آنها چگونه بازی می کنند. جریان مسابقه برای هر دو تیم گرم دنبال شد، اما عزم آنها برای کسب موفقیت در این دیدار بیشتر از ما بود.

بازی را بسیار ساده گرفته بودیم و به عنوان مثال ضربات ایستگاهی زیادی به آنها دادیم و شاید من مربی خوبی نیستم تا که بازیکنان نمی توانند اهمیت این جزئیات کوچک را درک کنند. انتظار داشتم در خانه پارما بهتر کار کنیم اما می دانستیم رقیب مشکل سازی پیش رو داریم."

اخبار مرتبط

icon news

لوکا مودریچ به میلان نخواهد آمد

 پائولو مالدینی، مدیر فنی میلان قبلا گفته بود که مودریچ به میلان نمی‌آید، حالا بویان ...

پسر پائولو مالدینی برای اولین بار برای میلان به میدان رفت+عکس

دانیل مالدینی پسر پائولو مالدینی، اسطوره تیم فوتبال میلان، شب گذشته اولین بازی خود را...

میلان سرمربی جدید خود را شناخت

مارکو جیامپائولو، سرمربی سابق سمپدوریا با قراردادی سه سال به عنوان سرمربی جدید تیم می...

میلان دنبال شکار ستاره آرسنال

لوکاس توریرا بازیکن آرسنال این روزها زیر نظر رادار میلان قرار دارد و شاید به این تیم ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news