اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 02 خرداد 1398
31 فروردین 1398
21:11

پوگبا به رئال خواهد رفت؟

پل پوگبا ستاره فرانسوی و 26 ساله منچستریونایتد سال‌هاست مورد توجه زیدان است و با تمجید اخیر او از این بازیکن احتمال انتقال به رئال افزایش یافته.

به گزارش سلام نو، با نزدیک شدن به فصل بازار نقل و انتقالات تابستانی و با توجه به اینکه به نظر می رسد رئال مادرید قصد دارد بعد از سالها بازیکنان بزرگی را جذب کند، نام های زیادی برای انتقال به این تیم مطرح شده است.

یکی از بازیکنان، پل پوگبا ستاره فرانسوی و 26 ساله منچستریونایتد است که سالهاست مورد توجه زیزو قرار دارد و سرمربی فرانسوی کهکشانی ها امروز و در کنفرانس مطبوعاتی خود به تمجید از این بازیکن پرداخت تا شایعات در مورد احتمال انتقال پوگبا به برنابئو افزایش یابد.

زیدان گفت: "من علاقه زیادی به پل پوگبا دارم و این موضوع جدیدی نیست. من شخصا پل پوگبا را می شناسم و معتقدم او بازیکنی متفاوت است که هم در حمله و هم در دفاع بازیکنی توانمند است. حضور پوگبا در ترکیب یک تیم ویژگی هایی را به شما اضافه می کند که کمتر بازیکنانی قادر به انجام آن هستند."

علیرغم جدایی ژوزه مورینیو و کاهش مشکلات برای پوگبا، وی هیچگاه احتمال جدایی از منچستریونایتد را ترک نکرده و افزایش شانس فتح جام های فراوان، ممکن است باعث شود گران ترین تاریخ یونایتد در تابستان اولدترافورد را ترک کند.

اخبار مرتبط

درخواست عجیب پوگبا و منچستر از رئال مادرید

زین الدین زیدان برای متحول کردن رئال مادرید به شکل جدی روی هموطن خود یعنی پل پوگبا حس...

راه‌کار عجیب منچستر برای فروش سانچز!

 منچستریونایتد می‌خواهد با پرداخت بخشی از دستمزد سانچیز دیگران را به خرید او ترغیب کن...

حمله اسکولز به پوگبا

درحالیکه شایعات درباره انتقال پل پوگبا به رئال مادرید قوت گرفته اسکولز می‌گوید که او ...

دیدگاه خود را بنویسید