اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 30 مرداد 1398
31 فروردین 1398 31 فروردین 1398
21:11 21:11

پوگبا به رئال خواهد رفت؟

پل پوگبا ستاره فرانسوی و 26 ساله منچستریونایتد سال‌هاست مورد توجه زیدان است و با تمجید اخیر او از این بازیکن احتمال انتقال به رئال افزایش یافته.

به گزارش سلام نو، با نزدیک شدن به فصل بازار نقل و انتقالات تابستانی و با توجه به اینکه به نظر می رسد رئال مادرید قصد دارد بعد از سالها بازیکنان بزرگی را جذب کند، نام های زیادی برای انتقال به این تیم مطرح شده است.

یکی از بازیکنان، پل پوگبا ستاره فرانسوی و 26 ساله منچستریونایتد است که سالهاست مورد توجه زیزو قرار دارد و سرمربی فرانسوی کهکشانی ها امروز و در کنفرانس مطبوعاتی خود به تمجید از این بازیکن پرداخت تا شایعات در مورد احتمال انتقال پوگبا به برنابئو افزایش یابد.

زیدان گفت: "من علاقه زیادی به پل پوگبا دارم و این موضوع جدیدی نیست. من شخصا پل پوگبا را می شناسم و معتقدم او بازیکنی متفاوت است که هم در حمله و هم در دفاع بازیکنی توانمند است. حضور پوگبا در ترکیب یک تیم ویژگی هایی را به شما اضافه می کند که کمتر بازیکنانی قادر به انجام آن هستند."

علیرغم جدایی ژوزه مورینیو و کاهش مشکلات برای پوگبا، وی هیچگاه احتمال جدایی از منچستریونایتد را ترک نکرده و افزایش شانس فتح جام های فراوان، ممکن است باعث شود گران ترین تاریخ یونایتد در تابستان اولدترافورد را ترک کند.

اخبار مرتبط

icon news

سرانجام آخرین کل کل مورنیو مشخص شد

دی بوئر و مورینیو زمان که سرمربی پالاس و یونایتد بودند درگیری‌های لفظی قابل توجهی داش...

ستاره گران قیمت یونایتد به تیم دوم تبعید می‌شود؟

الکسیس سانچس که با حرف و حدیث‌های زیادی از آرسنال به منچستر یونایتد آمد و قرار بود ست...

اصرار پوگبا به جدایی از یونایتد

پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستر یونایتد در بخشی از مستند اخیر آدیداس می‌گوید: بعد از ای...

چرا کروس رئال را به جای منچستر انتخاب کرد؟

تونی کروس که با 30 میلیون به رئال آمد فاش ساخت که سال 2014 تقریبا به منچستر پیوسته بو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news