اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 30 مرداد 1398
31 فروردین 1398 31 فروردین 1398
22:23 22:23

یوونتوس ایتالیا را فتح کرد

 یوونتوس که چند روز پیش با یک شگفتی از اروپا حذف شد با شکست فیورنتینا توانست جام قهرمانی لیگ ایتالیا را به دست بیاورد و سیطره خود بر لیگ این کشور را تدام بخشد.

به گزارش "ورزش سه"، بازی با برتری فیورنتینا آغاز شد و این تیم در دقیقه 5 به گل رسید. با دفع شزنی توپ در مقابل دروازه به میلینکوویچ رسید و او با ضربه ای دقیق دروازه یوونتوس را باز کرد.

دقایقی بعد فیورنتینا روی حرکت کیه زا می توانست به گل دوم برسد اما ضربه میرالس با اختلاف کمی از بالای دروازه یوونتوس به بیرون رفت.

در دقیقه 20 فدریکو برناردسکی از سمت چپ محوطه قادر به ضربه زدن کرد اما شوت او با کمترین اختلاف از بالای دیرک راهی بیرون شد.

در دقیقه 31 این بار میرالیم پیانیچ شانس خود را برای باز کردن دروازه فیورنتینا امتحان کرد اما ضربه او توسط لافونت مهار شد. یک دقیقه بعد کیه زا در مقابل دروازه تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما شزنی با عکس العمل تماشایی دروازه تیمش را نجات داد.

در دقیقه 35 فیورنتینا صاحب بهترین بخت برای زدن گل دوم شد اما ضربه زیبای کیه زا به دیرک عمودی دروازه یوونتوس خورد و دو دقیقه بیانکونری به گل تساوی رسید.

ارسال عرضی میرالیم پیانیچ با ضربه تمام کننده الکس ساندرو همراه بود تا یوونتوس که تحت فشار بود به گل تساوی دست یابد.

در اواخر نیمه اول فیورنتینا فاصله ای تا گل دوم داشت اما یک بار دیگر ضربه کیه زا به دیرک دروازه خورد تا یوونتوس با خوش شانسی و تساوی 1-1 راهی رختکن شود.

در همان ابتدای نیمه دوم و روی ارسال پیانیچ، یوونتوس می توانست به گل دوم برسد اما ضربه سر امره جان به بیرون رفت.

اما در دقیقه 53 یووه به گل دوم هم رسید. ارسال رونالدو به گل به خودی پزلا همراه شد تا یوونتوس بالاخره از حریف خود پیش افتد.

در دقیقه 59 و روی ارسال زمینی کیه زا، سیمئونه در دهانه دروازه می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما مهاجم آرژانتینی نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

لحظاتی بعد فیورنتینا باز هم صاحب فرصت شد و این بار خود انریکو کیه زا اقدام به ضربه زدن کرد اما شزنی موفق شد ضربه او را مهار کند.

دقایقی بعد و روی ریباند ضربه رونالدو، پیانیچ با ضربه ای تماشایی دروازه فیورنتینا را تهدید کرد که لافونت موفق شد توپ را مهار کند.

در اواخر بازی فیورنتینا تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما شزنی واکنش بسیار خوبی روی ضربه دابو نشان داد تا در نهایت یوونتوس 1-2 فیورنتینا را مغلوب کند.

اخبار مرتبط

icon news

ابتلای مائوریسیو ساری به ذات الریه

یوونتوس در ابتدای فصل لیگ ایتالیا، سرمربی جدید خود را به دلیل بیماری در کنار تیم ندار...

ستاره یوونتوس در دام بارسا می‌افتد؟

ژائو کانسلو ستاره خط دفاعی یوونتوس گزینه اول سرمربی بارسا برای تقویت خط دفاعی آبی انا...

بایرن دنبال ستاره یوونتوس

 پائولو دیبالا در پالرمو بود که به شهرت رسید و حالا ستاره یوونتوس است و مشتریان بزرگی...

یوونتوس ایکاردی را می‌خواهد

اگرچه ایکاردی با سپری کردن جنجال های گذشته به ترکیب اینتر برگشته و گفته قصد رفتن ندار...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news