اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 02 خرداد 1398
31 فروردین 1398
22:52

یوونتوس امپراطور بی رقیب ایتالیا+عکس

 یوونتوس موفق شد با کسب برتری 1-2 در خانه خود قهرمانی را پیش از موعد قطعی کند و ثابت کند که امپراطور بی رقیب ایتالیا است.


به گزارش سلام نو، یوونتوس موفق شد با کسب برتری 1-2 در خانه خود قهرمانی خود در سری آ را قطعی ساخته و به امپراطوری خود در ایتالیا برای یک فصل دیگر استمرار بخشد. بیانکونری که در تابستان کریستیانو رونالدو را به خدمت گرفته بود، این فصل تنها 33 هفته برای فتح یک اسکودتوی دیگر زمان نیاز داشت و فاتح بلامنازع ایتالیا برای یک بار دیگر نشان داد قدرت اول فوتبال این کشور است .

عجیب نیست که همچنان برخی از هواداران دیگر تیم ها بعد از هر اشتباه داوری قصد دارند حکمرانی یوونتوس را به اتفاقاتی ورای مستطیل سبز مربوط دانند و حتی هشتگ "یووه اوت" به راه می اندازند، اما نتایج خیره کننده بانوی پیر در سالهای اخیر و قهرمانی های متوالی و مقتدرانه، حتی بدبین ترین هواداران رقبا را نیز به تحسین وا داشته است .

گرچه اینتر تابستان شلوغی را سپری کرده و ناپولی نیز با کارلو آنچلوتی از همان ابتدا مدعی بود، اما یوونتوس خیلی زود تفاوت خود را با دیگران نشان داد و حالا فاصله 20 امتیازی با ناپولی، ثابت کرد قبای قهرمانی برازنده هیچ تیمی جز یوونتوس نیست. یوونتوس به اولین تیم ایتالیایی تبدیل شد که 8 قهرمانی پیاپی در سری آ کسب می‌کند

بیانکونری چند روز قبل در لیگ قهرمانان و در شبی عجیب در خانه مقابل ستاره های جوان آژاکس مغلوب شده و نتوانست باز هم در لیگ قهرمانان توفیقی پیدا کند اما در ایتالیا آنها حریفی ندارند و هشتمین اسکودتوی متوالی، به خودی خود گویای همه چیز است.

جالب اینجاست که امروز تیم بانوان یوونتوس با پیروزی برابر ورونا فاتح سری آ در عرصه بانوان شد تا سلطه بیانکونری در ایتالیا تکمیل شود.

اخبار مرتبط

لوگوی جدید سری‌آ + عکس

  لوگوی جدید سری‌آ که یک نشان مینیمال است رونمایی شد

یوونتوس ایکاردی را می‌خواهد

اگرچه ایکاردی با سپری کردن جنجال های گذشته به ترکیب اینتر برگشته و گفته قصد رفتن ندار...

بوفون به ایتالیا باز می‌گردد؟

شایعاتی در پاریس پخش شده که بوفون اسطوره‌ای احتمال دارد فصل بعد به تیم محبوب خود یعنی...

تیم ملی والیبال نوجوانان در تورنمنت ایتالیا هجدهم شد

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران   در تورنمنت کورناچیا ایتالیا  با ۴ برد و ۲ باخت در رد...

دیدگاه خود را بنویسید