اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 30 مرداد 1398
31 فروردین 1398 31 فروردین 1398
22:52 22:52

یوونتوس امپراطور بی رقیب ایتالیا+عکس

 یوونتوس موفق شد با کسب برتری 1-2 در خانه خود قهرمانی را پیش از موعد قطعی کند و ثابت کند که امپراطور بی رقیب ایتالیا است.


به گزارش سلام نو، یوونتوس موفق شد با کسب برتری 1-2 در خانه خود قهرمانی خود در سری آ را قطعی ساخته و به امپراطوری خود در ایتالیا برای یک فصل دیگر استمرار بخشد. بیانکونری که در تابستان کریستیانو رونالدو را به خدمت گرفته بود، این فصل تنها 33 هفته برای فتح یک اسکودتوی دیگر زمان نیاز داشت و فاتح بلامنازع ایتالیا برای یک بار دیگر نشان داد قدرت اول فوتبال این کشور است .

عجیب نیست که همچنان برخی از هواداران دیگر تیم ها بعد از هر اشتباه داوری قصد دارند حکمرانی یوونتوس را به اتفاقاتی ورای مستطیل سبز مربوط دانند و حتی هشتگ "یووه اوت" به راه می اندازند، اما نتایج خیره کننده بانوی پیر در سالهای اخیر و قهرمانی های متوالی و مقتدرانه، حتی بدبین ترین هواداران رقبا را نیز به تحسین وا داشته است .

گرچه اینتر تابستان شلوغی را سپری کرده و ناپولی نیز با کارلو آنچلوتی از همان ابتدا مدعی بود، اما یوونتوس خیلی زود تفاوت خود را با دیگران نشان داد و حالا فاصله 20 امتیازی با ناپولی، ثابت کرد قبای قهرمانی برازنده هیچ تیمی جز یوونتوس نیست. یوونتوس به اولین تیم ایتالیایی تبدیل شد که 8 قهرمانی پیاپی در سری آ کسب می‌کند

بیانکونری چند روز قبل در لیگ قهرمانان و در شبی عجیب در خانه مقابل ستاره های جوان آژاکس مغلوب شده و نتوانست باز هم در لیگ قهرمانان توفیقی پیدا کند اما در ایتالیا آنها حریفی ندارند و هشتمین اسکودتوی متوالی، به خودی خود گویای همه چیز است.

جالب اینجاست که امروز تیم بانوان یوونتوس با پیروزی برابر ورونا فاتح سری آ در عرصه بانوان شد تا سلطه بیانکونری در ایتالیا تکمیل شود.

اخبار مرتبط

icon news

ابتلای مائوریسیو ساری به ذات الریه

یوونتوس در ابتدای فصل لیگ ایتالیا، سرمربی جدید خود را به دلیل بیماری در کنار تیم ندار...

پیروزی والیبالیست های جوان ایران مقابل ایتالیا در ست سوم/ ایران 2 بر 1 پیش افتاد

تیم ملی والیبال جوانان ایران که در بازی فینال رقابت های جام جهانی در مقابل ایتالیا به...

تساوی ایران و ایتالیا در ست دوم قهرمانی جهان

تیم ملی والیبال جوانان ایران در فینال رقابت‌ های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ به مصاف ایتالیا رف...

ستاره یوونتوس در دام بارسا می‌افتد؟

ژائو کانسلو ستاره خط دفاعی یوونتوس گزینه اول سرمربی بارسا برای تقویت خط دفاعی آبی انا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news