اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 03 شهریور 1398
02 اردیبهشت 1398 02 اردیبهشت 1398
10:50 10:50

تصادف شدید در خط ویژه

دو موتور سوار در خط ویژه اتوبوس به شدت با هم برخورد کردند.

برخورد دو موتورسوار در خط ویژه اتوبوس

به گزارش سلام نو، سرهنگ رازقی رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور فاتب ضمن اعلام این خبر افزود: مقارن ساعت ۲۱:۲۰ شب گذشته، در مسیر شرق به غرب خیابان انقلاب نرسیده به چهارراه ولیعصر روبروی خیابان مظفر در مسیر خط ویژه دو موتور سیکلت با یکدیگر تصدف کردند.

رازقی ادامه داد: این دو موتور سیکلت که با سرعت در حال تردد در خط ویژه بوده و از بین اتوبوسها مشغول لایی کشی بوده‌اند ناگهان یکدیگر را مقابل هم می‌بینند که در اصطلاح پلیس به آن منطقه عدم فرار از تصادف می‌گویند که دیگر کاری از دست راکبین بر نیامده و به شدت بایکدیگر برخورد می‌کنند.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور فاتب خاطرنشان کرد: پس از این برخورد هر دو موتور سیکلت نقش بر زمین شده و موتور آنها بر روی زمین کشیده می شود که شاهدین تصادف به کمک آنها شتافته و مصدومین و موتور آنها را به کنار راه منتقل می کنند.

وی افزود: با رصد لحظه به لحظه کارکنان مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور فاتب از معابر و تقاطع های شهر تهران، بلافاصله به نزدیکترین تیم عملیاتی و اورژانس اطلاع داده شد و با حضور به موقع نیروهای امدادی و پلیس در موقعیت به ترافیک محدوده کنترل و کاهش یافت و مصدومین تصادف به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ رازقی در پایان افزود: علیرغم هشدارهای مکرر  پلیس مبنی بر عدم تردد موتورسیکلت‌ها در خط ویژه متاسفانه برخی راکبین موتور از مابین اتوبوسهای بی آر تی اقدام به ورود به خط ویژه می کنند که این اقدام علاوه بر اینکه باعث مختل نمودن تردد اتوبوسها و وسایل نقلیه امدادی می‌شود، متاسفانه شاهد بروز اینچنین حوادثی نیز در سطح شهر هستیم.

وی از راکبین موتور سیکلت خواست از تردد در خط ویژه خودداری نموده به فرمان پلیس مستقر در ابتدا و انتهای این مسیر توجه نمایند تا دیگر شاهد اینچنین اتفاقاتی نباشیم./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

پدر حواس پرت دختر 4 ساله خود را زیر گرفت

سرهنگ فرج‌الله موسوی، جانشین پلیس راهور استان فارس تایید کرد که در یک فاجعه بی سابقه ...

در پی انفجار در استان بابل عراق ۳۹نفر زخمی شدند

طبق اعلام منابع مطلع، انفجار یک دستگاه موتور سیکلت بمب گذاری شده در استان بابل عراق و...

آتش سوزی پژو 405 در کردستان 3 کشته برجای گذاشت

برخورد سه دستگاه خودروی سواری در محور سقز - بانه سه کشته و ۹ مصدوم برجا گذاشت. ...

۱۳ نفر مصدوم در انحراف به راست اتوبوس محدوده میامی-سبزوار

به گفته معاون امداد و نجات هلال‌احمر استان سمنان، انحراف به راست اتوبوس و برخورد آن ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news