اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 03 خرداد 1398
02 اردیبهشت 1398
14:00

سردار شکارچی: آمریکایی‌ها با انتخاب سردار سلامی تو دهنی محکمی خوردند

  سخنگوی ارشد نیروهای مسلح انتصاب سردار سلامی بعنوان فرمانده کل سپاه پاسداران را پاسخ محکمی به دشمنی های امریکا دانست.

سردار شکارچی: انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی سپاه پاسخ محکمی به دشمنان بود

به گزارش سلام نو، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح  درباره انتصاب فرمانده جدید کل سپاه، ضمن تبریک سالروز تاسیس سپاه و ارتقا درجه و انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی کل سپاه، گفت: خدمت سردار رشید و بزگروار اسلام سرلشکر جعفری خشته نباشید عرض می‌کنم و از بیش از یک دهه خدمت ایشان در طول مدت فرماندهی سپاه تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی افزود: سردار جعفری زحمات بسیار زیادی برای حفظ دستاوردهای نظام اسلامی کشید و شجاعانه در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کرد. خوشبختانه سردار سلامی از سال 1388 که به عنوان جانشین فرمانده سپاه انتخاب شد سهم بزرگی در اقتدار دفاعی و حفظ دستاوردهای نظام دارد و  بار سنگینی به دوش ایشان بوده است.

سردار شکارچی ادامه داد: سردار سلامی از ویژگی‌های بسیار خوبی برخوردار است، وی مقبولیت بسیار بالایی در بین فرماندهان و پاسداران داشته و سابقه درخشانی در دوران دفاع مقدس دارد، در تمامی مسئولیت‌هایی که تا کنون به دوش سردار سلامی بوده است، ایشان در آن مسئولیت موفقیت‌‌های قابل توجهی کسب کرده و خوش درخشیده‌است.

سحنگوی ارشد نیروهای مسلح تصریح کرد: فرمانده جدید سپاه یک فرد عالم، متدین، آگاه به زمان، دشمن شناس و دشمن ستیز بوده و خار گلوی دشمنان انقلاب هستند و آمریکایی‌ها با انتخاب سردار سلامی تو دهنی محکمی خوردند.

وی ادامه داد: همانطور که برخلاف نظر آنها که به دنبال تحقیر و تضعیف سپاه بودند، پس از قرار گرفتن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی آحاد مردم، مسئولان و نیروهای مسلح به صحنه آمده و از سپاه حمایت کردند، این انتصاب هم یک تودهنی به آمریکا است که شجاع ترین صبورترین، خوش سابقه ترین و محبوب ترین فرد سپاه از سوی فرمانده کل قوا به فرماندهی سپاه برگزیده شد.

سردار شکارچی ضمن تبریک انتصاب سرلشکر سلامی به تمامی پاسدارن، اظهار داشت: فرمانده معظم کل قوا مانند همیشه به موقع تصمیم گرفتند و این تصمیم ایشان یک پاسخ محکم به دشمنان است. حتما در دوره سرلشکر سلامی سپاه بهتر از گذشته خواهد درخشید و دشمن را به حقارت و ذلت خواهد کشید و قطعا این انتصاب برای دشمنان ناخوشایند است اما برای تمامی دوستان انقلاب اسلامی، گروههای مقاومت و به ویژه مردم ایران مایه مباهات است./تسنیم

اخبار مرتبط

سردار ربیعی: سپاه آینده مجموعه ای از انسان های فرهیخته و ولایت‌مدار و خار چشم دشمنان خواهد بود

  مشاور فرمانده کل سپاه افزود:  آموزش و به کارگیری مدیران تراز انقلاب و ماموریت های خ...

معاون فرهنگی سپاه انتخاب شد

 سرتیپ پاسدار حسین نجات  به‌عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه منصوب شد.

هیمنه آمریکا در روند زوال قرار گرفته است/ نظام سیاسی امریکا دچار پوکی استخوان است

فرمانده کل سپاه افزود: نظام سیاسی امریکا ترک برداشته و استحکام خود را از دست داده است...

آغاز جلسه غیرعلنی مجلس با حضور فرمانده جدید سپاه

دقاقیقی پیش جلسه غیرعلنی نمایندگان ملت با سردار سلامی آغاز شد.

دیدگاه خود را بنویسید