اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 02 شهریور 1398
02 اردیبهشت 1398 02 اردیبهشت 1398
14:00 14:00

سردار شکارچی: آمریکایی‌ها با انتخاب سردار سلامی تو دهنی محکمی خوردند

  سخنگوی ارشد نیروهای مسلح انتصاب سردار سلامی بعنوان فرمانده کل سپاه پاسداران را پاسخ محکمی به دشمنی های امریکا دانست.

سردار شکارچی: انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی سپاه پاسخ محکمی به دشمنان بود

به گزارش سلام نو، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح  درباره انتصاب فرمانده جدید کل سپاه، ضمن تبریک سالروز تاسیس سپاه و ارتقا درجه و انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی کل سپاه، گفت: خدمت سردار رشید و بزگروار اسلام سرلشکر جعفری خشته نباشید عرض می‌کنم و از بیش از یک دهه خدمت ایشان در طول مدت فرماندهی سپاه تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی افزود: سردار جعفری زحمات بسیار زیادی برای حفظ دستاوردهای نظام اسلامی کشید و شجاعانه در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کرد. خوشبختانه سردار سلامی از سال 1388 که به عنوان جانشین فرمانده سپاه انتخاب شد سهم بزرگی در اقتدار دفاعی و حفظ دستاوردهای نظام دارد و  بار سنگینی به دوش ایشان بوده است.

سردار شکارچی ادامه داد: سردار سلامی از ویژگی‌های بسیار خوبی برخوردار است، وی مقبولیت بسیار بالایی در بین فرماندهان و پاسداران داشته و سابقه درخشانی در دوران دفاع مقدس دارد، در تمامی مسئولیت‌هایی که تا کنون به دوش سردار سلامی بوده است، ایشان در آن مسئولیت موفقیت‌‌های قابل توجهی کسب کرده و خوش درخشیده‌است.

سحنگوی ارشد نیروهای مسلح تصریح کرد: فرمانده جدید سپاه یک فرد عالم، متدین، آگاه به زمان، دشمن شناس و دشمن ستیز بوده و خار گلوی دشمنان انقلاب هستند و آمریکایی‌ها با انتخاب سردار سلامی تو دهنی محکمی خوردند.

وی ادامه داد: همانطور که برخلاف نظر آنها که به دنبال تحقیر و تضعیف سپاه بودند، پس از قرار گرفتن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی آحاد مردم، مسئولان و نیروهای مسلح به صحنه آمده و از سپاه حمایت کردند، این انتصاب هم یک تودهنی به آمریکا است که شجاع ترین صبورترین، خوش سابقه ترین و محبوب ترین فرد سپاه از سوی فرمانده کل قوا به فرماندهی سپاه برگزیده شد.

سردار شکارچی ضمن تبریک انتصاب سرلشکر سلامی به تمامی پاسدارن، اظهار داشت: فرمانده معظم کل قوا مانند همیشه به موقع تصمیم گرفتند و این تصمیم ایشان یک پاسخ محکم به دشمنان است. حتما در دوره سرلشکر سلامی سپاه بهتر از گذشته خواهد درخشید و دشمن را به حقارت و ذلت خواهد کشید و قطعا این انتصاب برای دشمنان ناخوشایند است اما برای تمامی دوستان انقلاب اسلامی، گروههای مقاومت و به ویژه مردم ایران مایه مباهات است./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

سپاه چگونه ضدانقلاب غرب کشور را تسلیم کرد +فیلم

نیروی زمینی سپاه چنان آتش سنگینی بر ضدانقلاب در ارتفاعات شمال غرب وارد کرد که گروه زی...

امنیت تنگه هرمز توسط نیروی دریایی سپاه برقرار است

دریادار پاسدار علی رضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: مسئول امنیت تنگه هرمز و...

فرمانده سپاه: قدرت ایران کرک و پشم ریاض و دوبی را ریخته است

فرمانده کل سپاه اظهار داشت که قدرت ایران در درون و بیرون مرزها کرک و پشم ریاض و دوبی...

گرامیداشت روز خبرنگار از سوی سپاه پاسداران

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه ای با گرامیداشت۱۷مردادماه سالروز شهادت ش...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news