اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 03 خرداد 1398
02 اردیبهشت 1398
15:52

ذوالنور:سرلشکر سلامی رصد دقیقی از اوضاع منطقه دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار کرد: سرلشکر سلامی  فردی باهوش و با سابقه درخشان در حوزه رزم و عملیات است.

ذوالنور: سرلشکر سلامی توانایی بالقوه‌ای در امور استراتژیک دارد

به گزارش سلام نو، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  با اشاره به انتصاب سرلشکر سلامی از سوی مقام معظم رهبری به فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های سرلشکر جعفری در مدت 10 سال در مسئولیت فرماندهی سپاه، انتصاب  سرلشکر سلامی برای فرماندهی سپاه پاسداران در دوره جدید را، انتخابی شایسته دانست.

وی، یکی از ابعاد انتصاب شایسته سرلشکر سلامی به فرماندهی سپاه را، پیشبرد بهتر امور برای تحقق گام دوم انقلاب عنوان کرد و اظهار داشت: سرلشکر سلامی در دوره جدید فرماندهی سپاه می‌تواند ضمن اینکه ادامه‌دهنده اقدامات قبلی برای انسجام بین نیروهای انقلاب باشد، توانایی بالقوه‌ای در امور استراتژیک دارد که این مسئله راهگشاست.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، همچنین، سرلشکر سلامی را فردی باهوش و با سابقه درخشان در حوزه رزم و عملیات دانست و گفت: سرلشکر سلامی رصد دقیقی از اوضاع منطقه دارد و بازوی توانمندی برای مقابله با یاوه‌گویی‌های دشمنان، به‌خصوص رژیم صهیونیستی است.

حجت‌الاسلام ذوالنور ادامه داد: یکی از ویژگی‌های سرلشکر سلامی، فرماندهی مقتدرانه اوست که این ویژگی می‌تواند در انسجام بیشتر نیروهای انقلاب موثر باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان، یکی از ویژگی‌های سرلشکر سلامی برای سِمَت فرماندهی سپاه را حُسن خلق وی دانست و خاطرنشان کرد: ایشان در طی سال‌هایی که جانشینی فرماندهی سپاه را به عهده داشته، ارتباط خوبی با ارکان سپاه برقرار کرده اند که این موضوع در دوران مسئولیت وی به عنوان فرمانده سپاه نیز بروز و ظهور خواهد کرد./تسنیم

اخبار مرتبط

هیمنه آمریکا در روند زوال قرار گرفته است/ نظام سیاسی امریکا دچار پوکی استخوان است

فرمانده کل سپاه افزود: نظام سیاسی امریکا ترک برداشته و استحکام خود را از دست داده است...

آغاز جلسه غیرعلنی مجلس با حضور فرمانده جدید سپاه

دقاقیقی پیش جلسه غیرعلنی نمایندگان ملت با سردار سلامی آغاز شد.

برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس با حضور فرمانده جدید سپاه

جلسه غیرعلنی مجلس با حضور سردار سلامی برگزار می شود.

فرمانده کل سپاه به مجلس می رود

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس خبر داد:  سردار سلامی  یکشنبه هفته آینده به بهارستان می اید.

دیدگاه خود را بنویسید