اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 03 خرداد 1398
02 اردیبهشت 1398
20:55

سردار تنگسیری:‌ حامیان تروریست در منطقه را همه می‌شناسند

دریادار تنگسیری از حمایت‌های مجلس جمهوری اسلامی ایران از سپاه قدردانی کرد و گفت: حامی واقعی تروریسم در منطقه و جهان را همه می‌شناسند و تصمیم آمریکا علیه سپاه پاسداران تنها برای گمراه کردن افکار عمومی است.

سردار تنگسیری:‌ سپاه نقشی به‌سزا در یاری مصیبت‌زدگان سیل اخیر داشت

به گزارش سلام نو، دریادار «علیرضا تنگسیری» فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با العالم، با ابراز اینکه دفاع از انقلاب اسلامی ایران حد و مرز ندارد و سپاه پاسداران برای دفاع از انقلاب اسلامی تأسیس شده، اظهار کرد: تغییر فرمانده کل سپاه کوچکترین ارتباطی با تصمیم اخیر آمریکا نداشته است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه  با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران صرفاً نظامی نیست؛ بلکه در دفاع از انقلاب اسلامی و رشد و توسعه ایران اسلامی نیز سهیم است، گفت: سپاه همچنین نقشی به‌سزا در یاری مصیبت‌زدگان سیل اخیر در ایران داشته است و کمک به مظلومان را مایه مباهات خود می‌داند.

دریادار تنگسیری از حمایت‌های مجلس جمهوری اسلامی ایران از سپاه قدردانی کرد و گفت: حامی واقعی تروریسم در منطقه و جهان را همه می‌شناسند و تصمیم آمریکا علیه سپاه پاسداران تنها برای گمراه کردن افکار عمومی است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه "به‌رغم تحریم‌ها توان نظامی ایران روز‌به‌روز در حال پیشرفت است و هرچه تحریم‌ها بیشتر شود، این توان افزایش می‌یابد"، گفت: البته ما با کشور‌های هم‌جوار در دریا تعاملات و همزیستی مسالمت‌آمیزی داریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه بیگانگان به امنیت منطقه کوچکترین اهمیتی نمی‌دهند و برایشان مهم نیست که اقداماتشان منجر به نابودی آن شود،‌ اظهار کرد: بیگانگان مستقر در منطقه دشمنان مردم هستند و تهدیدی برای آن محسوب می‌شوند.

وی با اشاره به حضور «حشد الشعبی» و نیرو‌های مقاومت برای کمک‌رسانی و امداد در مناطق سیل‌زده ایران گفت: دست‌نشانده‌ها و مزدوران غرب و منافقان هستند که درخصوص مشارکت حشد الشعبی عراق در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان اظهارات تحریک‌آمیزی دارند. حشد الشعبی نیرو‌های مردمی هستند که با کمک‌رسانی به سیل‌زدگان، کمک‌های ایران به عراق را جبران کردند و بدون سلاح و با بالگرد برای کمک به ایران آمدند.

دریادار تنگسیری درباره حضور مستشاری ایران در جنگ عراق و سوریه علیه تروریسم گفت: سپاه پاسداران به درخواست دولت سوریه و عراق به این کشور‌ها رفت و سپاه دربرابر هیچ ظلمی علیه مسلمانان سکوت نخواهد کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به جنگ و محاصره یمن خاطرنشان کرد: ائتلاف دشمن یمن را محاصره کرده است و اگر این محاصره نبود به یمنی‌ها کمک می‌کردیم.

سردار تنگسیری همچنین گفت: رابطه مستحکم و همکاری مداومی با کشور‌های عمان و قطر داریم./تسنیم

اخبار مرتبط

تشریح اقدامات نیروی دریایی سپاه در مناطق سیل زده

  فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  از حضور  ۳۰۴ فروند شناور نیروی در...

آسیب روانی سیل بسیار جدی است

معصومه ابتکار اظهار کرد: آسیب روانی سیل بسیار جدی است و در مادران و کودکان حساسیت بیش...

حاجی‌دلیگانی:انداختن سفره‌های رنگی ماه رمضان در این شرایط کشور کار درستی نیست

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه افطاری‌ها را برای مناطق سیل‌زده که دارایی‌های...

واکنش علی مطهری به حضور حشدالشعبی در خوزستان

نایب رئیس مجلس اظهار کرد: به حضور حدالشعبی عراق در خوزستان برای کمک به سیل زدگان بدبی...

دیدگاه خود را بنویسید