اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 02 خرداد 1398
03 اردیبهشت 1398
12:41

دولت نباید به رسانه‌های وابسته به آمریکا و انگلیس و شبکه‌های مجازی وابسته به آنها در کشورمان اجازه فعالیت دهد

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس تصریح کرد:مسدودسازی فعالیت فرماندهان سپاه و دیگر مقامات ما توسط اینستاگرام در راستای اهداف آمریکاست و دولت باید اقدام عملی کند .

دولت واکنش جدی به اقدامات «اینستاگرام» علیه سپاه نشان دهد

به گزارش سلام نو، محمدعلی پورمختار ، با اشاره به مسدود شدن حساب کاربری برخی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اینستاگرام، اظهار داشت: توقع داشتیم که دولت در وهله اول این حرکت را محکوم و سپس اقدام عملی متقابل در برابر آنان انجام می‌داد.

وی با تاکید بر اینکه باید اقدامی متقابل و جدی از سوی دولتمردان ما در واکنش به این حرکت مدیران اینستاگرام انجام شود، ادامه داد: دولت نباید به رسانه‌های وابسته به آمریکا و انگلیس و شبکه‌های مجازی وابسته به آنها در کشورمان اجازه فعالیت دهد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس تصریح کرد: برای مثال شبکه VOA بدترین اهانت‌ها را به مسئولان ما می‌کند و جای تعجب دارد که آزادانه هم به فعالیتشان ادامه می‌دهند.

پورمختار بیان کرد: مسدودسازی فعالیت فرماندهان سپاه و دیگر مقامات ما توسط اینستاگرام در راستای اهداف آمریکاست و دولت باید اقدام عملی کند و نسبت به محدودسازی و مسدود کردن صفحات اینستاگرام دشمنان نظام اقدام کند.

وی افزود: متأسفانه اراده‌ای در دولت وجود ندارد که سرورهای شبکه‌های مجازی خارجی به داخل کشورمان بیاید در حالی که در این باره مصوبه قانونی وجود دارد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت: حداقل کاری که دولت می‌تواند انجام دهد این است که یا به طور کلی اینستاگرام را فیلتر کند یا آنکه به صورت موردی این اقدام را انجام دهد.

پورمختار در پایان خاطرنشان کرد: اگر دولت در برابر این موضوع اقدامی نکند، ما در مجلس طرح «الزام دولت به مسدودسازی صفحات مجازی دشمنان نظام» را کلید می زنیم تا در صورتی که آنان اقدامی علیه جمهوری اسلامی و مسئولان نظام در فضای مجازی کردند، ما هم پاسخی متقابل به آنان دهیم./مهر

اخبار مرتبط

آیا دولت در انتخاب هیات رئیسه مجلس نقش دارد؟

معاون پارلمانی ریاست جمهوری افزود:  نمایندگان  مجلس هر انتخابی که داشته باشند قطعا بر...

در انتخابات پیش رو باید حضور آگاهانه و حداکثری داشت

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: برای انتخاب آگاهانه و حضور حداکث...

کاتب: دولت سامان دادن به بازار کالا و معیشت جامعه را اولویت اصلی و کلیدی کشور قرار دهد

نماینده مردم گرمسار در مجلس افزود: حمله به ارکان نظام، القاء اصطلاحات غلط در جامعه از...

نه جنگ می شود و نه مذاکره، ملت ما به مقاومت خود ادامه می دهد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: دولت باید در توزیع اعتبارات و تسهیلات به ویژه در ...

دیدگاه خود را بنویسید