اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 02 خرداد 1398
03 اردیبهشت 1398
17:45

اقدامات پلیس راهور برای برگزاری نمایشگاه کتاب

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آماده باش کامل پلیس برای برگزاری نمایشگاه کتاب خبر داد.

اماده سازی نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش سلام نو، سرهنگ محمد رازقی ، درباره تمهیدات پلیس برای برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی تهران اظهار کرد: با توجه به اینکه نمایشگاه کتاب تهران از فردا فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، در همین راستا پلیس راهنمایی و رانندگی نیز با هدف برقراری نظم و ایمنی ترافیک و سهولت عبور و مرور در معابر اطراف و منتهی به مصلی تهران در محل مستقر خواهد شد.

وی با بیان اینکه برابر هماهنگی‌های اتخاذ شده، وسایل حمل و نقل عمومی برای جابجایی و رفت و آمد بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب در نقاط مختلف و میادین اصلی شهر مستقر خواهند شد، گفت: تاکید امسال بر این است تا بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب به جای استفاده از وسایل نقلیه شخصی با استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی به محل مصلی امام خمینی (ره) منتقل شده و با همین وسایل نیز به مقاصد خود بازگردند. لذا توصیه پلیس نیز این است که بازدیدکنندگان، از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس و نیز خطوط یک و سه مترو برای حضور در محدوده نمایشگاه کتاب پایتخت استفاده کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس راهور نیز در طول برگزاری این نمایشگاه در این محدوده در آماده‌باش است، گفت: طبیعی است که پلیس با تخلفات رانندگی در این محدوده به ویژه تخلفاتی که منجر به اخلال در رفت و آمد شود، برخورد خواهد کرد./ایسنا

اخبار مرتبط

خواستگاری که سارق از آب درآمد

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که با ماشین دزدی اقدا...

عامل نزاع مرگبار در غرب کشور دستگیر شد

 فرمانده یگان حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: فردی که در یک نزاع مر...

آخرین روز نمایشگاه کتاب تهران به روایت تصویر

تصاویر زیر اخرین روز نمایشگاه کتاب تهران را نشان می‌دهد.

تعطیلی 16 غرفه در نمایشگاه کتاب

رئیس بدوی رسیدگی به تخلفات ناشران از تعطیلی 16 غرفه در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

دیدگاه خود را بنویسید