اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 02 خرداد 1398
03 اردیبهشت 1398
18:50

نخستین عرضه نفت‎ خام سنگین در بورس

اطلاعیه نخستین عرضه نفت‎ خام سنگین شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین‌الملل بورس انرژی با قیمت پایه ۶۳ دلار و ۵۱ سنت برای هر بشکه منتشر شد.

اولین فروش نفت‎ خام سنگین در بورس

به گزارش سلام نو، از شرکت ملی نفت ایران : اطلاعیه نخستین عرضه نفت‎ خام سنگین شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین الملل بورس انرژی با قیمت پایه ۶۳ دلار و ۵۱ سنت برای هر بشکه منتشر شد.

شرایط عرضه مانند عرضه نفت خام سبک است. امکان واریز پیش پرداخت ۶ درصد به صورت ارزی فراهم است و برای تسویه باقیمانده وجه المعامله، خریداران می‎توانند از سازوکار‎های ارزی مورد تایید شرکت ملی نفت ایران استفاده کنند.

همچنین خریداران می‎توانند تا ۴ ماه پس از انجام معامله محموله را تحویل بگیرند و تحویل محموله در سایر مناطق منوط به تایید شرکت ملی نفت ایران امکان پذیر است.

علاوه بر این، در صورت درخواست خریداران امکان تحویل محموله به صورت زمینی از مخازن نفت پالایشگاه تبریز نیز امکان پذیر شده است.

بر اساس این گزارش، عرضه نفت خام در بورس انرژی ایران در راستای تحقق سیاست‎های اقتصاد مقاومتی مبتنی بر ایجاد تنوع در روش‎های فروش نفت و استفاده از ظرفیت‌های بخش غیردولتی به‌منظور صادرات نفت‌خام در دستور کار قرار گرفته است./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

شاخص بورس اوج گرفت

شاخص بورس در آخرین روز اردیبهشت کاه سال 98 صعودی شد.

چرا بورس تهران فرو ریخت؟ / عوامل تاثیرگذار بر ریزش شاخص بورس چیست؟

بورس ایارن مدتی است که حال و روز خوشی ندارد و امروز هم شاهد ریزش‌هایی بود، ریزش‌ها که...

تمام ماجراهای نفت خام در بورس

نفت خام بالاخره پس از بالا و پایین‌های بسیار در بورس عرضه شد و حالا چاش‌های بسیاری پی...

حال ناخوش بازارهای بورس جهانی

امروز بازارهای بورس جهانی ریزش کرد.

دیدگاه خود را بنویسید