اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
04 اردیبهشت 1398
20:00

رئیس کمیته ارتباط با تولیدکنندگان و کارآفرینان برتر در صداو سیما منصوب شد

اردشیرزابلی زاده به سمت رئیس کمیته ارتباط با تولیدکنندگان و کارآفرینان برتر منصوب شد.

به گزارش سلام نو، احمد شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه صدا و سیما در حکمی اردشیرزابلی زاده را به سمت رئیس کمیته ارتباط با تولیدکنندگان و کارآفرینان برتر منصوب کرد.
وی در این حکم بر ضرورت پیگیری مستمر، برنامه‌ریزی شده و هدفمند در زمینه تحقق فرهنگ و گفتمان اقتصاد مقاومتی در سال رونق تولید تاکید کرد.
شهریاری از زابلی زاده خواسته است هرچه سریعتر به تشکیل این کمیته با حضور نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های متولی امر تولید، صاحبان کالا و خدمات، کارافرینان برتر کشور و همچنین نمایندگان حوزه‌های پیام اقدام کند.
در بخشی از این حکم آمده است: نظر به جایگاه حساس، تأثیرگذار و گفتمان‌ساز رسانه صدا و سیما، که سال گذشته نیز با برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و پخش برنامه‌های حمایتی اقدامات گسترده‌ای را در زمینه حمایت از تولیدکنندگان محصول ایرانی به انجام رساند، شایسته است کمیته مشترک با به کارگیری تمام ظرفیت‌های محتوایی، پژوهشی، کارشناسی، همکاری و هماهنگی اعضای حقیقی و حقوقی، با برجسته سازی، الگوسازی، مطالبه و پیگیری مصوبات برای تبدیل مقوله رونق تولید به یک گفتمان ملی گام بردارد.
معاون منابع مالی و سرمایه انسانی در این حکم معاونت‌ها و بخش‌های مختلف سازمان در حوزه‌های پیام را موظف به همکاری و ارائه گزارش عملکرد به کمیته مذکور کرده و کمیته نیز موظف شده است گزارش جلسات را به صورت مستمر در اختیار برنامه‌سازان اقتصادی قرار دهد./ایرنااخبار مرتبط

واکنش علی‌عسکری به دستگیری خبرنگار پرس تی وی

رییس صداوسیما با اشاره به رفتار دوگانه دولت آمریکا بازداشت مرضیه هاشمی را محکوم کر...

دیدگاه خود را بنویسید