اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 26 تیر 1398
04 اردیبهشت 1398 04 اردیبهشت 1398
20:00 20:00

رئیس کمیته ارتباط با تولیدکنندگان و کارآفرینان برتر در صداو سیما منصوب شد

اردشیرزابلی زاده به سمت رئیس کمیته ارتباط با تولیدکنندگان و کارآفرینان برتر منصوب شد.

به گزارش سلام نو، احمد شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه صدا و سیما در حکمی اردشیرزابلی زاده را به سمت رئیس کمیته ارتباط با تولیدکنندگان و کارآفرینان برتر منصوب کرد.
وی در این حکم بر ضرورت پیگیری مستمر، برنامه‌ریزی شده و هدفمند در زمینه تحقق فرهنگ و گفتمان اقتصاد مقاومتی در سال رونق تولید تاکید کرد.
شهریاری از زابلی زاده خواسته است هرچه سریعتر به تشکیل این کمیته با حضور نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های متولی امر تولید، صاحبان کالا و خدمات، کارافرینان برتر کشور و همچنین نمایندگان حوزه‌های پیام اقدام کند.
در بخشی از این حکم آمده است: نظر به جایگاه حساس، تأثیرگذار و گفتمان‌ساز رسانه صدا و سیما، که سال گذشته نیز با برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و پخش برنامه‌های حمایتی اقدامات گسترده‌ای را در زمینه حمایت از تولیدکنندگان محصول ایرانی به انجام رساند، شایسته است کمیته مشترک با به کارگیری تمام ظرفیت‌های محتوایی، پژوهشی، کارشناسی، همکاری و هماهنگی اعضای حقیقی و حقوقی، با برجسته سازی، الگوسازی، مطالبه و پیگیری مصوبات برای تبدیل مقوله رونق تولید به یک گفتمان ملی گام بردارد.
معاون منابع مالی و سرمایه انسانی در این حکم معاونت‌ها و بخش‌های مختلف سازمان در حوزه‌های پیام را موظف به همکاری و ارائه گزارش عملکرد به کمیته مذکور کرده و کمیته نیز موظف شده است گزارش جلسات را به صورت مستمر در اختیار برنامه‌سازان اقتصادی قرار دهد./ایرنااخبار مرتبط

icon news

واکنش علی‌عسکری به دستگیری خبرنگار پرس تی وی

رییس صداوسیما با اشاره به رفتار دوگانه دولت آمریکا بازداشت مرضیه هاشمی را محکوم کر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news