اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 26 تیر 1398
04 اردیبهشت 1398 04 اردیبهشت 1398
19:40 19:40

سپاه پاسداران تکلیف گرایی، روحیه انقلابی و جهادی و فرهنگ عاشورایی را بر محور ولایت فراگرفته است

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: عامل چهل ساله شدن انقلاب اسلامی را ولایتمداری و پیوند امت با ولایت است.

ولایت، عامل حیات جامعه و دستیابی به حیات طیبه است

به گزارش سلام نو، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی در آئین تکریم و معارفه فرمانده کل سپاه ولایتمداری را محور همه فضائل و ویژگی‌های انسان‌های مومن توصیف و تصریح کرد: ولایت عامل حیات جامعه و دستیابی به حیات طیبه است؛ ولایت خنثی کننده تمامی توطئه‌ها و ضامن حرکت در صراط مستقیم می‌باشد.

وی مهمترین عامل چهل ساله شدن انقلاب اسلامی را ولایتمداری و پیوند امت با ولایت دانست و خاطرنشان کرد: جمع‌بندی دشمنان انقلاب اسلامی این است، مادامی که امت با ولایت پیوند داشته باشد، شکست ندارد؛ از این رو مهمترین مطالبه از تمامی مسئولین در نظام جمهوری اسلامی ایران این است که تبعیت مطلق فکری و عملی از ولی فقیه را مبنا قرار داده و همگان سرباز ولایت باشند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه تأکید کرد: این ویژگی برجسته برای پاسداران و سنگرنشینان خط مقدم انقلاب به ویژه فرماندهان عزیزی که همواره خود را سرباز ولایت می‌دارند اهمیت مضاعف دارد.

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی با بیان اینکه سپاه پاسداران تکلیف گرایی، روحیه انقلابی و جهادی و فرهنگ عاشورایی را بر محور ولایت فراگرفته است، گفت: به فضل الهی در گام دوم انقلاب که دوران تکامل و تحقق مطالبات مقام رهبری در منشور مهم ایشان می‌باشد و در دورانی که انقلاب اسلامی زمینه سازی نهضت ظهور را فراهم می‌کند، ولایتمداری بیش از پیش خود را نشان می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان با تقدیر از مجاهدت‌های صادقانه و دلسوزانه سرلشکر جعفری در دوران تصدی مسئولیت فرماندهی کل سپاه، اظهار کرد: به نمایندگی از آحاد پاسداران اعلام می‌کنم؛ تلاش می‌کنیم تا سرلشکر سلامی در فرمانبری از مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا در تحقق آرمانهای انقلاب و سنگر نشینی آن توفیق بیش از پیش داشته باشد./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در سپاه به رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین

نماینده ولی فقیه در سپاه در پی انتصاب سردار غلامرضا سلیمانی به سمت ریاست سازمان بسیج ...

پاسداری از انقلاب اسلامی برجسته ترین عمل صالح است

نماینده ولی فقیه در سپاه  اظهار کرد: هویت سپاه پاسداران تغییر ناپذیر است.

چرا انقلاب اسلامی پس از 40 سال هنوز دشمن دارد؟

نماینده ولی فقیه در سپاه  معتقد است که انقلاب به علت زنده و اثر گذار بودن دشمن دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news