اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 04 خرداد 1398
05 اردیبهشت 1398
08:20

حاکمیت باید شرایط را فراهم کند تا احزاب به انتخابات ورود کنند

دبیرکل حزب مجمع ایثارگران رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم را از اولویت های اصلاح طلبان دانست و اظهار کرد: اصلاح طلبان هنوز وارد بحث های انتخاباتی نشده اند.

مصاحبه ایسنا با جواد امام

به گزارش سلام نو، جواد امام  با بیان اینکه هنوز شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات وارد بحث انتخابات مجلس یازدهم نشده‌اند، اظهار کرد: با توجه به حوادث آغاز سال و اقدام ترامپ برای قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، اصلاح‌طلبان به بحث انتخابات ورود نکرده اند زیرا این مسائل نسبت به انتخابات اهمیت بیشتری دارد.

وی ادامه داد: مسائل روز مردم در اولویت اصلاح‌طلبان است. ما باید به مطالبات اقتصادی، نگرانی‌ها و اولویت‌های مردم رسیدگی کنیم. البته حاکمیت هم باید شرایط را فراهم کند تا هم احزاب به انتخابات ورود کنند و هم مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ترغیب شوند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه به دلایل ذکر شده، هنوز اصلاح‌طلبان به صورت جدی وارد بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی نشده‌اند، گفت: به دلیل مشکلات جامعه، نمی‌توان براحتی وارد بحث انتخابات شد. باید به مطالبات مردم رسیدگی شده تا آنها برای حضور در انتخابات تشویق شوند.

امام در پایان درباره ادامه فعالیت شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بیان کرد: در حال حاضر شورای سیاست‌گذاری، تشکیلات موجود اصلاح‌طلبان است و تصمیم اصلاح‌طلبان این است که در قالب این شورا فعالیت کنند. حزب مجمع ایثارگران هم در قالب شورای عالی سیاست‌گذاری فعالیت خواهد کرد./ایسنا

اخبار مرتبط

استانی شدن انتخابات درست تا غلط؟

موضوع استانی شدن انتخابات چندی است که مطرح شده و برخی موافق آن هستند و برخی مخالف.

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به تصمیم جمعی نرسیده است

سخنگوی حزب اسلامی کار  افزود:  حزب کار برای ورود به عرصه انتخابات منتظر نظر شورای هما...

تغییر نام پارلمان اصلاحات به «مجمع عالی اصلاح طلبان»

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان از تغییر نام پارلمان اصلاحات به «مجمع عالی اصلاح طل...

مباحث انتخاباتی در شورای هماهنگی و شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان مطرح نشده است

دبیرکل حزب ایثاگران اصلاح‌طلب افزود: اصلاح طلبان قصد تحریم انتخابات را ندارند.

دیدگاه خود را بنویسید