اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 27 مرداد 1398
05 اردیبهشت 1398 05 اردیبهشت 1398
08:20 08:20

حاکمیت باید شرایط را فراهم کند تا احزاب به انتخابات ورود کنند

دبیرکل حزب مجمع ایثارگران رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم را از اولویت های اصلاح طلبان دانست و اظهار کرد: اصلاح طلبان هنوز وارد بحث های انتخاباتی نشده اند.

مصاحبه ایسنا با جواد امام

به گزارش سلام نو، جواد امام  با بیان اینکه هنوز شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات وارد بحث انتخابات مجلس یازدهم نشده‌اند، اظهار کرد: با توجه به حوادث آغاز سال و اقدام ترامپ برای قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، اصلاح‌طلبان به بحث انتخابات ورود نکرده اند زیرا این مسائل نسبت به انتخابات اهمیت بیشتری دارد.

وی ادامه داد: مسائل روز مردم در اولویت اصلاح‌طلبان است. ما باید به مطالبات اقتصادی، نگرانی‌ها و اولویت‌های مردم رسیدگی کنیم. البته حاکمیت هم باید شرایط را فراهم کند تا هم احزاب به انتخابات ورود کنند و هم مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ترغیب شوند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه به دلایل ذکر شده، هنوز اصلاح‌طلبان به صورت جدی وارد بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی نشده‌اند، گفت: به دلیل مشکلات جامعه، نمی‌توان براحتی وارد بحث انتخابات شد. باید به مطالبات مردم رسیدگی شده تا آنها برای حضور در انتخابات تشویق شوند.

امام در پایان درباره ادامه فعالیت شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بیان کرد: در حال حاضر شورای سیاست‌گذاری، تشکیلات موجود اصلاح‌طلبان است و تصمیم اصلاح‌طلبان این است که در قالب این شورا فعالیت کنند. حزب مجمع ایثارگران هم در قالب شورای عالی سیاست‌گذاری فعالیت خواهد کرد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

گام شورای عالی اصلاح‌طلبان به سوی شفافیت

در جلسه شورای عالی سیاست‌ گذاری اصلاح‌ طلبان از برگزاری الکترونیکی انتخابات شورایاری ...

پخش فرم های جدید برای ثبت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات

 رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در جلسه اخیر این جبهه فرم های اداری جدی...

باید به جریان اصلاحات اجازه بدهند که با کاندیدا‌های واقعی خودش وارد صحنه رقابت بشود

رئیس کارگروه استان‌های شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبانبا بیان اینکه  نباید با هر کا...

پشت پرده جلسات مستمر اصلاح‌طلبان با ابوترابی‌فرد چیست؟

  یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: جلسات با مدیریت ابوترابی‌فرد هر دو هفته تشکیل می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news