اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 04 خرداد 1398
06 اردیبهشت 1398
12:30

آغاز تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی کشور

نماینده مردم قائمشهر از آغاز تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی کشور از هفته آینده خبر داد.

تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی کشور هفته آینده کلید می خورد

به گزارش سلام نو، علی ادیانی امروز جمعه-ششم اردیبهشت ماه -  در مراسم پیاده روی خانوادگی کارگران شهرستان قائم شهر به مناسبت هفته کارگر افزود: براساس اصل 44خصوصی سازی در دستور کار قرار گرفت اما در اجرا و واگذاری با مشکلاتی روبرو بود.

وی اظهار کرد: اصل 44خصوصی سازی در اجرا با انحرافات و در واگذاری با وادادگی روبرو بود که نمونه آن را در کارخانجات نساجی مازندران دیدیم.

این مسئول بیان داشت: طرح تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی کشور توسط بنده و 17تن از نمایندگان مجلس رقم خورد و از هفته آینده چگونگی واگذاری ها در بخش خصوصی مورد تحقیق و بررسی قرار می گیرد.

وی افزود: نمایندگان مجلس، سربازان شما در مجلس هستند و تلاش داریم تا با این تفحص و تحقیق، حقوق کارگران ادا شود و در قالب آن سرمایه گذارانی که سرمایه برداری کردند مشخص شوند.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه کارگران در خط مقدم تولید کشور قرار دارند؛ یادآور شد: باید حق و حقوق کارگران رعایت شود.

ادیانی گفت: در برنامه ششم دولت مکلف به اجرای هماهنگ، همسان سازی و متناسب سازی حقوق برای بازنشستگان و شاغلین کشوری و لشکری شد که وظیفه دولت است تا گامی برای عدالت اجتماعی و اقتصادی بردارد.

وی تصریح کرد: متناسب سازی حقوق بازنشستگان و کارکنان از موارد مهمی است که باید رعایت شود.

مجلس برای جبران حق و حقوق کارگران تلاش دارد

عبدالله رضیان دیگر نماینده حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم اظهار کرد: مجلس برای جبران حق و حقوق کارگران تلاش دارد.

وی افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی، کارگران ما در شرایط بسیار سختی قرار دارند که باید تلاش شود تا این مشکلات برطرف شود.

رضیان گفت: همه ما کارگر زاده هستیم و می دانیم کارگران زحمتکش ما با تلاش و پستکار فراوان برای معیشت زندگی تلاش دارند و لذا باید برای احقاق حق و حقوق آنان تلاش شود./ایلنا

اخبار مرتبط

مجلس امروز دو شیفته است

رئیس مجلس گفت که جلسه نوبت بعد از ظهر مجلس ساعت ۱۴ تشکیل می‌شود.

اصرار مجلس بر افزایش حقوق کارمندان در سال جاری

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در مورد افزایش حقوق ها توسط مجلس توضیحاتی ارائه ک...

حضور قربانیان اسیدپاشی در مجلس+گزارش تصویری

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی یکشنبه با حضور جمعی از آسیب دیدگان اسیدپاشی برگزار شد

قربانیان اسید پاشی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافتند+ تصاویر

جمعی از قربانیان اسیدپاشی  در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

دیدگاه خود را بنویسید