اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 26 تیر 1398
06 اردیبهشت 1398 06 اردیبهشت 1398
15:39 15:39

روسیه: مبارزه با تروریسم هرگز از دستور کار خارج نشده است

نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور سوریه گفت: حملات دقیق به مواضع تروریست‌ها در ادلب سوریه ادامه خواهد داشت .

روسیه: حملات دقیق به مواضع تروریست‌ها در ادلب سوریه ادامه خواهد داشت

به گزارش سلام نو، "الکساندر لاورنتیف" نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور سوریه اعلام کرد که حملات هوایی به تاسیسات گروه ‌های تروریستی در استان ادلب سوریه به طور دقیق انجام شده و در آینده نیز ادامه خواهند داشت.

لاورنتیف در کنفرانس مطبوعاتی در پایان روز نخست مذاکرات بین المللی درباره سوریه در "نورسلطان" (پایتخت قزاقستان)، گفت: «حملات هوایی در استان ادلب رفتن به اهداف مشخص برای نابودی گروه‌های تروریستی که در آنجا مستقر هستند، انجام می‌شود و این عملیات نظامی مسلماً ادامه خواهد داشت. ضمن اینکه این حملات بصورتی انجام می گیرند که هیچ آسیبی به شهروندان غیرنظامی ساکن این منطقه وارد نشود و چنین حملات دقیقی همچنان ادامه خواهد داشت.

این دیپلمات بلندپایه یادآور شد که مسکو در زمان برنامه ریزی برای اقدامات آتی در استان ادلب با دقت زیاد منافع مردم غیرنظامی ساکن این منطقه را در نظر می‌گیرد.

به گفته لاورنتیف، مبارزه با تروریسم هرگز از دستور کار خارج نشده و در رایزنی‌ها با تمامی هیئت‌های نمایندگی و در تمامی سطوح مورد بررسی قرار می گیرد.

وی افزود، در حال حاضر در استان ادلب، تقریباً بخش زیادی از گروه ‌های مسلح میانه رو و تعداد زیادی شهروندان غیرنظامی حضور دارند و این مسئله در برنامه‌ریزی‌ها برای اقدامات آتی در این منطقه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

نماینده ویژه پوتین در امور سوریه همچنین اعلام کرد که گروه کاری ویژه برای آزادسازی اسراء و همچنین تبادل اجساد کشته شدگان و جستجو برای یافتن افراد مفقودالاثر در سوریه همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مقر حماس/ ۴ فلسطینی شهید شدند

به دنبال حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مقر حماس ۵۱ تن زخمی شدند.

هند: پاکستان اطلاعات بمباران اخیر خود را پنهان می‌کند

دولت هند اعلام کرد، پاکستان با جلوگیری از حضور خبرنگاران در منطقه بمباران‌ شده در حمل...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news