اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 28 تیر 1398
06 اردیبهشت 1398 06 اردیبهشت 1398
21:26 21:26

فروغی برای 90 احضار شد

بنا به گفته برخی منابع جلسه شورای نظارت بر صداوسیما می‌تواند خیلی از سیاست‌های علی فروغی در شبکه سه را دستخوش تغییرات کند و این شورا فروغی را برای جلسه آینده احضار کرده است.

احضار معاون سیما و مدیر شبکه ۳ به شورای نظارت به خاطر برنامه ۹۰

جلسه شورای نظارت بر صداوسیما می‌تواند خیلی از سیاست‌های علی فروغی در شبکه سه را دستخوش تغییرات کند.

به گزارش سلام نو، جلسه هفته آینده شورای نظارت بر صدا و سیما، احتمالا شبکه سه را تحت تاثیر قرار خواهد داد. غلامرضا کاتب گفته بود در جلسه‌ای که برگزار خواهد شد، درباره برنامه نود هم تصمیم گرفته می‌شود. قاضی‌زاده هاشمی  گفت: « در جلسه هفته گذشته درباره برنامه نود صحبت‌هایی شده بود اما تصمیم‌گیری دقیق‌تر به جلسه بعدی منتقل شده است. مرتضی میرباقری و علی فروغی نیز باید در جلسه بعدی حاضر باشند تا توضیحاتی ارائه دهند. »

علی فروغی این روزها شرایط سختی را در شبکه سه تحمل می‌کند. برنامه «برنده باش» شبکه او احتمالا دیگر پخش نخواهد شد و بسیاری از مسابقات پیش‌بینی و بخت‌آزمایی شبکه سه نیز برچیده خواهد شد. بنابراین بازگشت برنامه نود ممکن است در راس امور شبکه سه قرار بگیرد. البته اگر تصمیم‌های تند فروغی اجازه بدهد تا پس از ترک جلسه شورای نظارت بر صدا و سیما، او هم‌چنان در شبکه سه مدیر باشد.

به نظر می‌رسد علی فروغی در یک دوراهی غیرقابل انکار قرار گرفته است؛ اگر برنامه‌هایش را از دست داده باشد، برای نگه داشتن مخاطبان مجبور است به سراغ عادل فردوسی‌پور برود و اگر هم از شبکه سه سیما کنار گذاشته شود، بازگشت عادل محتمل‌تر از همیشه خواهد بود.

255 41

اخبار مرتبط

icon news

چرا علی فروغی سر عادل فردوسی‌پور و نود را برید؟ / پشت پرده حذف فردوسی‌پور چه کسانی بودند؟

تعبیر درست و دقیق این است که بگوییم عادل فردوسی‌پور و نود جلوی پای مدیر نو رسیده شبکه...

نویزگیر 27 / نوروز مبارک!

عیدتون مبارک...پادکست این هفتمون و اولین پادکست سال 98 رو با تحریم آجیل و ماهی قرمز و...

همه می‌دانیم برکناری فردوسی‌پور اجرای یک دستور بود!

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کنار گذاشتن آقای عادل فردوسی‌پور از برنامه نود...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news