اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 02 خرداد 1398
07 اردیبهشت 1398
13:13

به لاریجانی گفتم بجای اینهمه جلسه علنی، یک جلسه غیر علنی برای وضعیت جوانان تشکیل دهیم

 عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ما سوئیسی فکر می کنیم اما افریقایی عمل میکنیم.

اکرمی عضو جامعه روحانیت: سوئیسی فکر می‌کنیم آفریقایی عمل می‌کنیم

به گزارش سلام نو،  اکرمی در پاسخ به سوال که چه سازوکاری باید انجام داد تا نسل امروز اگر فردا خواست بازنشسته شود با این موضوع کنار بیاید، گفت: یکی از موضوعات مهم در طول ٤٠ سال انقلاب، "فرهنگ" است اما متاسفانه دشمنان هر روز به یک وسیله مثل تحریم، جنگ و ... نگذاشتند خیلی به این امر پرداخته شود و ما درگیر موضوعات دیگر شدیم.

این نماینده اسبق مجلس تصریح کرد: استفاده کردن از ظرفیت های کشور در همه ابعاد است که اینگونه نیست؛ ما در عرصه پزشکی از ظرفیت هایمان استفاده کردیم و موفق بودیم اگر در سایر موارد هم به همین شکل باشد اگر کسی بازنشسته شد می داند از ظرفیتش در جای دیگر استفاده میشود.

وی در پاسخ به این سوال که  جوانان بیکار معتقدند گردشی انجام نمی شود  تا از ظرفیت آنها استفاده شود، افزود: در این زمینه هر کسی باید از خودش شروع کند؛ همانگونه که بنده با خودم فکر کردم و اکنون بازنشسته شدم دیگران هم  باید با خود بیندیشند.

عضو جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این سوال که کشورهای دیگر چگونه با این مقوله برخورد می کنند؟ یادآورشد: نباید ایران را با کشورهای دیگر مقایسه کرد چراکه ما استثنائاتی داریم اما باید تجربه سایر کشورهای دنیا را خواند اما خود را به جای آنها نگذاریم.

وی بر همین اساس تصریح کرد: زمانی که در مجلس بودم به کره جنوبی سفر کردیم و دیدم که یک پیرزن ورق مس را نرم میکرد؛ درواقع در ژاپن و کره جنوبی وجدان کاری وجود دارد؛ ما سوئیسی فکر میکنیم اما آفریقایی عمل میکنم.در دوره هشتم به آقای لاریجانی گفتم به جای اینکه در  همه طول هفته جلسه علنی داشته باشیم و حرف بزنیم جلسه غیرعلنی برگزار کنیم که برای جوانان چه کار کنیم و از مردم هم راهکار بخواهیم./خبرانلاین

اخبار مرتبط

افزایش حقوق‌ها را پیگیری می‌کنیم

نماینده محلات در مورد افزایش حقوق کارمندان تذکر داد.

عباس عبدی: آقای هاشمی در واقع مجبور شد بین خاتمی و ناطق قرار بگیرد

یک فعال اصلاح طلب گفت:   آقای هاشمی در واقع مجبور شد بین خاتمی و ناطق قرار بگیرد. اگر...

طرح «گفت‌وگوی ملی» به کجا رسید؟

 تعارضات و اختلاف‌های حاکم بر فضای سیاسی کشور جز با «گفت‌وگوی ملی» محقق نمی شود. با ا...

لاریجانی: دو قوه مجریه و مقننه تا حدی سبقه سیاسی دارند/ افراد در قوه قضاییه نباید کاری به جناح ها داشته باشند

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: در قانون برنامه ۵ ساله توسعه کشور برای موضوع دولت الکتر...

دیدگاه خود را بنویسید