اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 10 خرداد 1399
08 اردیبهشت 1398 08 اردیبهشت 1398
12:35 12:35

اشتری: دشمنان با تحریم به دنبال ضربه زدن به ما هستند

سردار اشتری اظهار کرد: این روزها دشمنان با تحریم به دنبال ضربه زدن به کشور هستند اما این را بدانید که اگر تحریم‌ها، آسیب‌ها و چالش‌ها سخت‌تر از سال‌های گذشته هم باشد باز هم همکاران ما آماده هستند و با اشراف اطلاعاتی و برنامه ریزی باز هم با آن مقابله خواهند کرد.

سردار اشتری فرمانده ناجا

به گزارش سلام نو، سردار حسین اشتری در استقبال از رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سومین همایش فرماندهان، روسا و مدیران ناجا اظهار کرد: نیروی انتظامی همواره در صف اول تأمین امنیت و وقایع مختلف بوده، بطوریکه در حوادث و رویدادهای مختلف نظری همین حادثه سیل جزو اولین نیروهایی بود که به محل اعزام شد و امدادرسانی به شهروندان را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه پلیس همواره در آماده باش است، گفت: این روزها دشمنان با تحریم به دنبال ضربه زدن به کشور هستند اما این را بدانید که اگر تحریم‌ها، آسیب‌ها و چالش‌ها سخت‌تر از سال‌های گذشته هم باشد باز هم همکاران ما آماده هستند و با اشراف اطلاعاتی و برنامه ریزی باز هم با آن مقابله خواهند کرد.

وی خطاب به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کما اینکه در سال ۹۶ شاهد بودیم که ما در چه بحران‌هایی توانستیم مأموریت خود را به خوبی انجام دهیم.

فرمانده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از حمایت‌های ستاد کل نیروهای مسلح از ناجا گفت: من بارها گفته‌ام که ستاد کل همواره نیروی انتظامی را جزو اولویت‌های خود قرار داده و این نشان می‌دهد که سرلشگر باقری چه اشراف بالایی به مسائل نیروی انتظامی و حتی مسائل داخلی این نیرو دارد، بطوریکه در مسائل اقتصادی داخلی ناجا نیز حمایت‌های ایشان راهگشا بود./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

سردار اشتری هفته سلامت را تبریک گفت

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی هفته سلامت را تبریک گفت و از نقش بی بدیل پزشکا...

پوشش کرونایی فرماندهان بلندپایه نظامی در جلسه قرارگاه بهداشتی+ تصاویر

با ریاست سرلشکر محمد باقری اولین جلسه قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا علیه السلام ن...

سردار اشتری به یادواره شهدای امنیت می‌آید

 با سخنرانی سردار حسین اشتری و در ۱۹ بهمن ماه « یادواره شهدای امنیت » برگزار خواهد شد...

روایت جدید سردار اشتری از جنگ امنیتی بر سر بنزین

سردار اشتری رییس پلیس کشور درباره اعتراضاتی که به دنبال سهمیه بندی بنزین به وجود آمد ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news