اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
09 اردیبهشت 1398 09 اردیبهشت 1398
11:20 11:20

احضار وزیر ارشاد و دبیر جشنواره فجر به کمیسیون فرهنگی مجلس

رئیس  کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خبر داد:  وزیر ارشاد و دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر برای توضیح در مورد حاشیه های ایجاد شده در جشنواره جهانی فیلم فجر و همچنین در مورد عدم شفافیت مالی در برگزاری این جشنواره به مجلس می آیند.

احضار وزیر ارشاد و دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر به مجلس

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام والمسلمین احمد مازنی نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس درباره حاشیه‌های برگزاری سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر و عدم شفافیت مالی در برگزاری این دوره از جشنواره اظهار کرد: پس از بررسی‌های صورت گرفته در کمیسیون فرهنگی نمایندگان تصمیم گرفتند تا برای شفاف‌سازی در زمینه سرمایه‌گذاران این دوره و پاره‌ای از توضیحات در راستای برگزاری آن مسئولان مربوطه جشنواره جهانی فیلم فجر را به مجلس احضار کنند.

وی در ادامه بیان کرد: همچنین به همین منظور طبق درخواستی که به سید عباس صالحی وزیر ارشاد و رضا میرکریمی دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر ابلاغ شده، این عزیزان در روز‌های آینده در کمیسیون فرهنگی مجلس حاضر خواهند شد و پاسخگوی نمایندگان ما می‌شوند.

گفتنی است؛ سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به دبیری رضا میرکریمی ۲۹ فروردین تا ۶ اردیبهشت در تهران برگزار شد./برترین ها

اخبار مرتبط

icon news

جعفرپور ریاست کمیسیون فرهنگی را بدست اورد/ ذوالقدر سخنگو شد

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود:  انتخاب اعضای هیئت‌رئیسه این کمیسیون با حضور اعضا بر...

دعوت از افراد برای حضور در کمیسیون فرهنگی در هیات رئیسه کمیسیون بررسی می‌شود

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود:  دعوت از وزیر ارشاد برای برگزاری جشنواره جهانی فیلم...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news