اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 29 دی 1398
09 اردیبهشت 1398 09 اردیبهشت 1398
13:13 13:13

مکلف هستیم که شعار را به شعور تبدیل کنیم

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: ولایتمداری این‌گونه نیست که فقط شعار آن را عنوان کنیم، بلکه تعریف آن این است که اوامر ولی امر نباید بر زمین بماند.

شایسته‌سالاری و ولایت‌محوری را سرلوحه فعالیت‌ها قرار دهیم

به گزارش سلام نو،‌ امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز در مراسم افتتاح بخش جدید اورژانس و تصویربرداری پزشکی بیمارستان خانواده که مجهزترین بخش در مجموع بیمارستان‌های نیروی زمینی ارتش است، گفت: باید همواره در اجرای کارها عدالت‌محوری، شایسته‌سالاری و ولایت‌محوری را سرلوحه فعالیت‌ها قرار دهیم؛ ولایتمداری این‌گونه نیست که فقط شعار آن را عنوان کنیم، بلکه تعریف آن این است که اوامر ولی امر نباید بر زمین بماند.

وی با اشاره به اینکه مکلف هستیم که شعار را به شعور تبدیل کنیم، افزود: فرمانده کل ارتش در جلسه‌ای عنوان کرد که مراکز درمانی ارتش آنچنان که انتظار داریم، خواسته‌های مردم را برآورده نکرده‌اند؛ از آنجایی که نیروی زمینی ۵۵ درصد ارتش را شامل می‌شود، یعنی بیشترین توقعات متوجه مراکز درمانی این نیرو است به همین جهت دستورات ۱۶ گانه‌ای را تدوین و ابلاغ کردیم که این باعث شد در مسیر عدالت‌محوری، توفیق‌های خوبی به دست آوریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: باید نیروی انسانی خداترس، بیمارستان و ساختمان و تجهیزات بیمارستانی مناسب در کنار فرهنگ اسلامی وجود داشته باشد تا خدمات مطلوب به مراجعین ارائه شود.

امیر حیدری اضافه کرد: چند بیمارستان دیگر در شهرهای تبریز، زاهدان، کرمان، کرمانشاه و شیراز داریم که باید تلاش‌ها به گونه‌ای صورت گیرد تا امسال شاهد افتتاح آن‌ها باشیم؛ البته تا افتتاح بیمارستان شیراز زمان زیادی باقی است.

امیر سرتیپ دوم «شهنام بابلی» رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش نیز در این مراسم اظهار داشت: اورژانس و مرکز تصویربرداری بیمارستان خانواده دارای امکاناتی مانند اورژانس بیماران روانی و سوانح و سوختگی، اتاق عمل و پیش‌بیمارستان شیمیایی است.

وی افزود: بخش‌هایی که افتتاح شده در زیربنایی به وسعت ۹۰۰ متر مربع در سه طبقه که مساحتی حدود ۲ هزار و ۱۰۰ متر مربع را شامل می‌شود، قرار دارد.

امیر بابلی گفت: خدمات بهداشتی و درمانی این بیمارستان به تمامی مراجعین اعم از خانواده‌های نیروهای مسلح و… ارائه می‌شود و لذا عموم مردم می‌توانند از خدمات این بیمارستان بهره‌مند شوند./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

بازدید فرمانده ارتش از سایت اس-200 اصفهان

 فرمانده نیروی زمینی ارتش  در بازدید از سایت اس-200 اصفهان افزود: : ما پشت سر رهبری د...

رونمایی از 7 دستاورد جدید ارتش ایران

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از چند دستاورد جدید رونمایی کرد.

ما تحریم را تبدیل به فرصت کردیم

فرمانده هوانیروز ارتش گفت: ما تحریم را تبدیل به فرصت کردیم و توانسته‌ایم فعل خواستن ر...

هوانیروز پشتیبان همه یگان های نیروهای مسلح است

فرمانده هوانیروز ارتش عراق گفت: آماده مبارزه و قطع حضور استکبار در منطقه هستیم.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news