اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 02 خرداد 1398
11 اردیبهشت 1398
20:00

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیشقراول مبارزه با استکبار و جبهه باطل خواهد بود

نماینده ولی فقیه در سپاه و سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه پیام مشترکی صادر کردند.

image.png

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه و سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه پیام مشترکی صادر کردند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"اگر می خواهید اثر بگذارید؛ راهش این است که دلها را به هم نزدیک کنید؛ درون را پاک کنید؛ عمل را خالص کنید؛ برای خدا کار کنید؛ آن وقت خدای متعال برکت خواهد داد. این می شود عقیدتی سیاسی مطلوب.

امام خامنه ای (مدظله العالی)

در آستانه دوازدهم اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری (ره) و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج، شایسته است با گرامی داشت این ایام از تلاش و مجاهدت خالصانه استادان، مربیان و مدیران عرصه تعلیم و تربیت قدردانی و سپاسگزاری نموده و توجه همگان را به نکات زیر جلب نماییم:

انقلاب اسلامی در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه پنجم حیات خود نهاد که برای ادامه این راه روشن، گام دوم انقلاب را، برای دومین مرحله خودسازی، جامعه پردازی و تمدن‌سازی، طی خواهد نمود و فصل جدیدی را برای تحقق آرمان ها و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظما (ارواحنا فداه) رقم خواهد زد. ان شاء الله.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان مولود حقیقی انقلاب اسلامی با اتکال به قدرت لایزال الهی و اهتمام پاسداران بر تعمیر بنیه معنوی و زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی، با اقتدار و جهاد همه جانبه پیشقراول مبارزه با استکبار و جبهه باطل خواهد بود و در مسیر تحقق نظام پیشرفته اسلامی گام برخواهد داشت.

تردیدی نیست که برای رسیدن به این اهداف بلند، می بایست ارتقاء معنویت، بصیرت دینی، روحیه جهادی، انقلابی و ولایت مداری پاسداران همواره در صدر برنامه‌های سپاه مورد توجه قرار گیرد. در این راستا رویکرد تربیتی و اثربخش نمودن دوره ها و برنامه های عقیدتی سیاسی با ملاحظه نیازهای سطوح مخاطبان، فراگیران و خانواده آنان با اهتمام ویژه حمایتی و پشتیبانی تمامی فرماندهان و مسئولین برای تحقق این امر خطیر مورد تاکید می باشد.

در پایان ضمن تأکید بر اغتنام فرصت های روحانی و معنوی ماه های شعبان و رمضان، توفیق همگان را در ظل توجهات حضرت بقیه الله (ارواحنا فداه) و هدایت های داهیانه امام خامنه ای (مد ظله العالی) خواهانیم./ایسنا

اخبار مرتبط

سردار ربیعی: سپاه آینده مجموعه ای از انسان های فرهیخته و ولایت‌مدار و خار چشم دشمنان خواهد بود

  مشاور فرمانده کل سپاه افزود:  آموزش و به کارگیری مدیران تراز انقلاب و ماموریت های خ...

معاون فرهنگی سپاه انتخاب شد

 سرتیپ پاسدار حسین نجات  به‌عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه منصوب شد.

سرلشکر سلامی: سپاه امروز سپاهی در قامت شکست دادن دشمنی با ائتلاف جهانی است

 فرمانده سپاه گفت:  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عمود خیمه دفاع از انقلاب، نظام و کشور...

آمریکا ۷ تریلیون دلار برای جنگ‌های منطقه همچون افغانستان و عراق هزینه کرده است

موسویان گفت: مقامات بین‌المللی، آمریکا و منطقه باید برای تعامل با ایران دست به دست هم...

دیدگاه خود را بنویسید