اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 27 آبان 1398
13 اردیبهشت 1398 13 اردیبهشت 1398
08:00 08:00

امروز دیگر زمان مذاکره نیست/لازم باشد برای گرفتن حق مردم حاضریم اسلحه به دست بگیریم

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش های بی وقفه مسئولان دولت برای برون رفت از مشکلات عنوان کرد: امروز دیگر روز مذاکره نیست و مذاکره منتهی به احقاق حق ملت نمی شود و اگر روزی برای احقاق حق ملت ایران اسلحه لازم باشد همه مردم و مسئولان اسلحه به دست خواهند گرفت.

به گزارش سلام نو ، محمد علی وکیلی عصر پنجشنبه در سی و هفتمین سالگرد شهید فرهنگی «جمال الدین دولتخواه» و شهدای فرهنگی شهرستان کهگیلویه با عنوان « روشنای خاطر آشوب» اظهار داشت: مسئولان دولت باید برای پاسخگویی به مشکلات اقتصادی کشور آمادگی داشته باشند.
وکیلی تصریح کرد که سهم دولت در وضع کنونی تعیین کننده نیست ولی نقش مهم و تعیین کننده ای نیز در برون برد کشور از وضعیت کنونی دارد.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسئولان و به خصوص نمایندگان مجلس نیازمند شجاعت در تصمیم گیری برای حل مسائل کشور هستند .
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسائل کشور را در شرایط فعلی نمی توان با اما و اگر برطرف کرد گفت: ملت ایران امروز با انباشتی از مشکلات 40 ساله مواجه است که نیازمند شجاعت در پس گرفتن بخشی از تجویزهای غلط و البته تن دادن به تصمیمات گرفته نشده است
وی اظهارات برخی از مسئولان و نمایندگان که شاه کلید مشکلات اقتصادی کشور را امریکا، ابوظبی، بن سلمان، نتانیاهو و بخصوص ترامپ می دانند درست دانست .
وکیلی با اشاره به تلاش های بی وقفه مسئولان دولت برای برون رفت از مشکلات عنوان کرد: امروز دیگر روز مذاکره نیست و مذاکره منتهی به احقاق حق ملت نمی شود و اگر روزی برای احقاق حق ملت ایران اسلحه لازم باشد همه مردم و مسئولان اسلحه به دست خواهند گرفت.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باب مذاکره با ملت ایران بسته نیست ،تصریح کرد: اگر مسئولان بخواهند مقابل ترامپ و کشورهای استکبار ستیز بایستند و موفق شوند باید با ملت نیز مذاکره کنند.
وکیلی به رسمیت شناختن ظرفیت خودی ها را مهم دانست و ادامه داد: مسئولان نباید ملت را دسته بندی کرده و تقسیم کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: برای برون رفت از مشکلات باید مسئولان به ملت اعتماد و اجازه دهند همه ملت یکدست شود.
وکیلی تصریح کرد: نیاز است برای بهتر شدن وضعیت، همه مسئولان با اتحاد به آرمان های اولیه انقلاب برگردند و با هم متحد شوند.
وکیلی اضافه کرد: اگر مسئولان با ملت نرمش نشان دهند مجبور به چرخش با دشمن نمی شوند.
وکیلی در ادامه صحبت های خود سربلندی و عزت ایران را مدیون تربیت معلمان دانست و گفت: معلمان از رهگذر تربیت شان جامعه ای ساختند که عزت مملکت را به دنبال دارد.
وی بیان کرد: تربیت گفتن مجموعه ای از مسائل و سوالات نیست بلکه در مکتب انبیا تربیت به معنای بارش سئوالات و طوفان پرسش هاست.
وکیلی تصریح کرد: معلمان تربیت کردند که اجازه انتقاد، فکر و سوال در جامعه نهادینه شود.
نماینده مردم در مجلس با اشاره به معلمانی که خود شهید شدند و شهید پرور هم شدند : طیفی از معلمان علاوه بر اینکه برای شهادت رفتند راه شهادت را نیز برای دیگران بازگشایی کردند.
این برنامه از سوی سازمان مردم نهاد یاران مانا با حضور پرشور مردم و خانواده های شهدا در مجتمع فرهنگی هنری گلزار شهدای شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
شهرستان 131 هزار نفری کهگیلویه 419 شهید کلگون کفن تقدیم انقلاب کرده است./ایرنااخبار مرتبط

icon news

مردم فساد را نمی‌بخشند

مصطفی کواکبیان، نماینده اصلاح طلب مجلس و عضو فراکسیون کارگری و کمیسیون امنیت‌ملی در س...

دو نماینده بازداشت شده فقط با 10میلیارد تومان آزاد شدند!

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تایید کرد که با تودیع وثیقه 10 میلیارد تومانی این...

اتهام نماینده بازداشت شده چیست؟+جزئیات

در آخرین ساعت روز گذشته رسانه ها اعلام کردند که فریدون احمدی نماینده زنجان و محمد عزی...

محمد عزیزی نماینده بازداشت شده ابهر کیست؟ / از اتهام فساد در پوشاک تا اخلال در بازار خودرو

محمد عزیزی که به گفته برخی منابع از جمله یاشار سلطانی به خاطر «معاونت در اخلال بازار ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news