اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 29 تیر 1398
13 اردیبهشت 1398 13 اردیبهشت 1398
13:37 13:37

حضور مسی در بارسلونا همیشگی خواهد بود

جوزپ ماریا بارتومئو می‌گوید روز خداحافظی مسی از فوتبال به این زودی‌ها از راه نخواهد رسید و او تا ابد در بارسا خواهد ماند.

به گزارش سلام نو، بارسلونا می‌داند که سرانجام روزی از راه خواهد رسید که مسی کفش‌هایش را خواهد آویخت و باشگاه کاتالان ناچار خواهد شد به زندگی بدون مسی عادت کند اما رئیس باشگاه بارسلونا، جوزپ ماریا بارتومئو می‌گوید آن روز به این زودی‌ها از راه نخواهد رسید و مسی هم هرگز بارسلونا را ترک نخواهد کرد چرا که او از آن دسته فوتبالیست‌های انگشت‌شماری است که فوتبال‌شان تنها با یک باشگاه معنا می‌شود.

بارتومئو در این باره گفت:" مسی حتی ممکن است تا 45سالگی بازی کند، کسی چه می‌داند. ما این را می‌دانیم که مسی سه چهار سال یا حتی پنج سال دیگر هم به بازی کردن ادامه خواهد داد. در این هیچ شکی وجود ندارد. ولی اینکه واقعاً چند سال دیگر شاهد بازی مسی در میادین خواهیم بود هیچکس نمی‌تواند قطعا در این باره نظر بدهد. او هر چقدر که دلش بخواهد به بازی کردن ادامه می‌دهد".

رئیس باشگاه بارسلونا در ادامه گفت:" به نظر من روز بازنشستگی مسی نزدیک نیست. ما به بازیکنان دیگرمان که با او بازی و تمرین می‌کنند می‌گوییم از تک‌تک دقایق حضور در کنار مسی و زندگی با مسی نهایت استفاده را ببرند".

بارتومئو در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:" صحبت کردن درباره بازنشستگی مسی هنوز خیلی زود است. مسی یک فوتبالیست است و ما با او فعلاً فقط درباره فوتبال صحبت می‌کنیم. اما مسی در این باشگاه خواهد ماند. او از آن دسته فوتبالیستها است که زندگی‌اش تنها در یک باشگاه خلاصه می‌شود".

رئیس بارسا در ادامه گفت:" من همیشه پله را مثال می‌زنم که همیشه با باشگاه سانتوز به یاد آورده می‌شود و آن باشگاه تنها جایی بود که بازی کرده بود. لئو به دنیای فوتبال تعلق دارد ولی او همیشه در بارسا زندگی کرده. لئو فقط با یک باشگاه شناخته خواهد شد و هرگز اینجا را ترک نخواهد کرد. او ممکن است کفش‌هایش را بیاویزد ولی همیشه با ما خواهد ماند".

اخبار مرتبط

icon news

گریزمان باید خودش را ثابت کند / نیمار باید رفتارش را اصلاح کند

ریوالدو، ستاره سابق بارسلونا و برزیل با اشاره به حرف و حدیث‌هایی که درباره انتقال گری...

یوونتوس در حال ترکاندن بمب نقل و انتقالات/ زوج رویایی نیمار- رونالدو جواب می‌دهد؟

مدتها است بحث انتقال نیمار به بارسا مطرح است با این حال اخیرا خبری در رسانه ها پخش شد...

چرا بارسا در جذب نیمار تردید دارد؟

مسئولان بارسا هرچند به علاقه نیمار برای بازگشت به کاتالونیا باور دارند ولی نا حاضرند ...

تمجید گریزمان از ستاره هلندی بارسا

بارسلونا برای بازسازی خود سه بازیکن جدید جذب کرده که گریزمان و دی یونگ بیشتر مورد توج...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news