اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 اسفند 1398
13 اردیبهشت 1398 13 اردیبهشت 1398
19:00 19:00

سیل خوزستان امتحان الهی بود

 رییس دفتر مقام معظم رهبری اظهار کرد: سیل در این استان نیز یک امتحان الهی بود که مردم این خطه با تمام وجود تلاش کردند و از این امتحان پیروز بیرون آمده و نمره قبولی از خدا گرفتند.

رئیس دفتر رهبر انقلاب: مردم خوزستان در سیل اخیر نمره قبولی را از خدا گرفتند

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی در سخنرانی پیش از نماز جمعه این هفته اهواز در مصلی مهدیه این شهر با بیان این که این امتحان الهی همچنان ادامه دارد اظهار داشت: آیت الله جزایری با رهبری مردم در طول سیل اخیر کار هدایت و وظیفه پدری را به نحو احسن انجام دادند.

وی با اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان بیان کرد: این ماه فرصت نیایش و استغفار و همچنین ماه استفاده از برکات شب قدر است، رسول خدا(ص) در پاسخ به پرسشی درباره بهترین عمل در این ماه برای نزدیک شدن به خداوند فرمود بهترین عمل دوری از گناه و نافرمانی و معصیت است.

رییس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به حضور حجت الاسلام موسوی فرد در اولین نماز جمعه اهواز به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه جدید اهواز گفت: عنوان نمایندگی ولی فقیه در استان عنوانی است که شرایط و مسئولیتهای زیادی را بر عهده ایشان می گذارد. حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد چهره ای شناخته شده با سوابق طولانی در خرمشهر است وی انسانی ساده زیست، متعصب در دین و پایبند به واجبات خدا و با مردم خوش برخورد و متواضع است.

محمدی گلپایگانی استان خوزستان را استانی با اهمیت خواند و گفت : آیت‌الله موسوی جزایری نماینده پیشین ولی‌فقیه در خوزستان نزدیک به نیم قرن به امور مردم رسیدگی کرد و هر کجا که لازم بود حضور داشت و همواره در منزل وی روی مردم باز بوده است./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

حداکثر دریافتی یک طلبه 700 هزار تومان در ماه است

رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود: حداکثر دریافتی یک طلبه 700 هزار تومان در ماه است که ...

برخی خیال کرده‌اند از پس ملت ایران برمی‌آیند!

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: یکی از ابلهان روزگار و از مقامات آمریکایی است گفته بود...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news