اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 17 خرداد 1399
14 اردیبهشت 1398 14 اردیبهشت 1398
16:55 16:55

افزایش 13 درصدی سفرهای راهیان نور

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور گفت: علی رغم فشار اقتصادی دشمن در سال ۹۷ و ۹۸ از جهت کمی قریب به ۱۰ تا ۱۳ درصد افزایش آمار کاروان‌های راهیان نور داشتیم.

یعقوب سلیمانی

به گزارش سلام نو، سردار یعقوب سلیمانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات بازی دراز، بیان کرد: علی رغم فشار اقتصادی دشمن در سال ۹۷ و ۹۸ از جهت کمی قریب به ۱۰ تا ۱۳ درصد افزایش آمار کاروان‌های راهیان نور داشتیم. از جهت کیفی نیز بر اساس جمع بندی که در مجموعه قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج صورت گرفته نیز آمار ما افزایش یافته است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از رویکردهایی که در مجموعه قرارگاه بسیج و سپاه که متولی هدایت زائرین هستند توجه به برنامه‌های نو و مردمی کردن برنامه‌ها بود. نقش مردم در راهیان نور سال گذشته برجسته بود و امیدواریم که در سال ۹۸ هم استمرار و امتداد داشته باشد. علی رغم محدودیت‌ها و علیرغم فشارهای اقتصادی روی مردم ولی آن‌هابه فرهنگ ایثار و شهادت علاقه و عشق دارند.


سردار سلیمانی با اشاره به تبلیغات سو دشمنان و سنگ اندازی‌های که در زمینه راهیان نور صورت گرفته است، گفت: پیش‌بینی ما این است که علی‌رغم این تبلیغات و سنگ اندازی‌ها به ویژه در بخش زائران غیر ایرانی علی‌رغم سدسازی و سنگ اندازی‌هایی که شده در قرارگاه بین المللی که هم در مجموعه سپاه است و هم در ستاد مرکزی راهیان نور کشور در حال تدوین بوده، امسال شاهد افزایش بیشتری در این زمینه باشیم./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

آخرین خداحافظی‌ شهید سردار سلیمانی با مادرش

فیلمی از صحبت‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی درباره آخرین خداحافظی‌ با مادرش منتشر ش...

رهبر انقلاب عکس کدام شهدا را به سردار سلیمانی نشان دادند؟

  سردار شهید قاسم سلیمانی فرمانده سابق نیروی قدس سپاه خاطره‌ای از گفت‌وگوی خود با رهب...

مراسم صدمین روز شهادت سردارسلیمانی در بین‌الحرمین+فیلم

گرامیداشت یکصدمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و یارانشان شب گذشته در ...

دو برابر شدن قدرت ایران در منطقه

فارین پالیسی در گزارشی نوشت بعد از شهادت سردار قاسم سلیمانی قدرت ایران در منطقه دو بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news