اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 27 تیر 1398
14 اردیبهشت 1398 14 اردیبهشت 1398
16:55 16:55

افزایش 13 درصدی سفرهای راهیان نور

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور گفت: علی رغم فشار اقتصادی دشمن در سال ۹۷ و ۹۸ از جهت کمی قریب به ۱۰ تا ۱۳ درصد افزایش آمار کاروان‌های راهیان نور داشتیم.

یعقوب سلیمانی

به گزارش سلام نو، سردار یعقوب سلیمانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات بازی دراز، بیان کرد: علی رغم فشار اقتصادی دشمن در سال ۹۷ و ۹۸ از جهت کمی قریب به ۱۰ تا ۱۳ درصد افزایش آمار کاروان‌های راهیان نور داشتیم. از جهت کیفی نیز بر اساس جمع بندی که در مجموعه قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج صورت گرفته نیز آمار ما افزایش یافته است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از رویکردهایی که در مجموعه قرارگاه بسیج و سپاه که متولی هدایت زائرین هستند توجه به برنامه‌های نو و مردمی کردن برنامه‌ها بود. نقش مردم در راهیان نور سال گذشته برجسته بود و امیدواریم که در سال ۹۸ هم استمرار و امتداد داشته باشد. علی رغم محدودیت‌ها و علیرغم فشارهای اقتصادی روی مردم ولی آن‌هابه فرهنگ ایثار و شهادت علاقه و عشق دارند.


سردار سلیمانی با اشاره به تبلیغات سو دشمنان و سنگ اندازی‌های که در زمینه راهیان نور صورت گرفته است، گفت: پیش‌بینی ما این است که علی‌رغم این تبلیغات و سنگ اندازی‌ها به ویژه در بخش زائران غیر ایرانی علی‌رغم سدسازی و سنگ اندازی‌هایی که شده در قرارگاه بین المللی که هم در مجموعه سپاه است و هم در ستاد مرکزی راهیان نور کشور در حال تدوین بوده، امسال شاهد افزایش بیشتری در این زمینه باشیم./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

در دیدار۱۴۰ دقیقه‌ای پوتین با سردار سلیمانی چه گذشت؟

سردار محمد جعفر اسدی جزئیات دیدار۱۴۰ دقیقه‌ای پوتین با سردار سلیمانی را تشریح کرد.

اتمام حجت سردار سلیمانی با آمریکایی ها

سردار سلیمانی در یک ویدیئو که در پیچش در اینستاگرام منتشر شد اظهار کرد:  «چه آمریکا، ...

سردار سلیمانی: ترامپ گفته «نباید با ایران درگیر شد»

 فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد جنگ ایران و امریکا توضیحاتی دا...

سردار سلیمانی: نیروی انتظامی اثرگذاری مهمی در مسائل اجتماعی و عقیدتی دارد

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسدارانگفت:  ماهیت وظیفه ذاتی و قانونی ناجا به گونه‌ای است که...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news