اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 اسفند 1398
14 اردیبهشت 1398 14 اردیبهشت 1398
19:15 19:15

لزوم توجه به ورزش در میان نیروهای مسلح

معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: در راستای تقویت نیروهای مسلح تلاش ما بر این است تا ورزش بخشی از زندگی روزمره نظامیان شود و بر این اساس حضور در عرصه ورزش همگانی را مورد توجه قرار می‌دهیم.

امیر باقری: شرط ترفیع در نیروهای مسلح آمادگی جسمانی است

به گزارش سلام نو،  امیر محمدحسن باقری معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز در مراسم تجلیل از مدال آوران نیروهای مسلح اظهار داشت: در حوزه ورزش نیروهای مسلح، 2 رویکرد ورزش همگانی و ورزش قهرمانی را مورد توجه قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به تنوع ماموریتی نیروهای مسلح شرط انجام ماموریت به نحو مطلوب را برخورداری از توان رزمی و آمادگی جسمانی دانست.

امیر‌ باقری ادامه داد: در راستای تقویت نیروهای مسلح تلاش ما بر این است تا ورزش بخشی از زندگی روزمره نظامیان شود و بر این اساس حضور در عرصه ورزش همگانی را مورد توجه قرار می‌دهیم.

معاون آموزش و پژوهش ستاد کل‌ نیروهای‌ مسلح گفت: امروز یکی از شروط ترفیع و انتصاب در سطح نیروهای مسلح آمادگی جسمانی است که برای عموم کارکنان در نظر گرفته میشود. در راستای توجه به ورزش عمومی در سال گذشته راهپیمایی و کوهپیمایی را در سطح نیروهای مسلح ایجاد کردیم.

وی‌تصریح کرد: همزمان با ورزش همگانی توجه به ورزش قهرمانی را به عنوان موتور محرک ورزش همگانی در دستور کار قرار دادیم.

امیر باقری گفت: یکی از مهمترین اقدامات ما در سال گذشته این بود که عرصه رقابت را از سطح ملی به عرصه بین المللی ارتقا دادیم تا در سطح جهانی و بین المللی کسب افتخار کنیم. سال جاری در نظر داریم تا به میزبانی جمهوری اسلامی، مسابقاتی را با حضور کشورهای دوست و همسایه در رشته‌های ورزشی نظامی برگزار کنیم.

معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: هدف ما این است که از طریق ورزش قهرمانی، ورزش عمومی را در سطح نیروهای مسلح تقویت کنیم. تاکید ما در کنار موضوع ورزش عرصه عینیت بخشیدن به عرصه فرهنگ و رعایت اخلاق ورزشی است که با فرهنگ ما گره خورده است.

امیر باقری عنوان کرد: انتظار می‌رود نیروهای مسلح، در رشته‌های تیراندازی دو و میدانی و رشته‌های رزمی سکوهای قهرمانی را از آن خود کنند./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

مردم وجه تمایز قدرت در جمهوری اسلامی هستند

امیر حاتمی، وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حضور نیروهای مسلح در مناطق زلزل...

رونمایی از جدیدترین تجهیزات نظامی سپاه پاسداران

سردار علیرضا تنگسیری اعلام کرد در آینده نزدیک رزمایش بسیار بزرگ سپاه به جهت رونمایی ا...

رئیس ستادکل نیروهای مسلح: در دفاع از کشور به خودکفائی کامل رسیده‌ایم

سرلشکر باقری، رییس ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد امروز اعلام می‌کنیم در دفاع از کشور...

رونمایی از سامانه هوشمند مدیریت ارتباط با نیروهای مسلح

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع از نخستین سامانه هوشمند مدی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news