اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 01 مرداد 1398
14 اردیبهشت 1398 14 اردیبهشت 1398
19:15 19:15

لزوم توجه به ورزش در میان نیروهای مسلح

معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: در راستای تقویت نیروهای مسلح تلاش ما بر این است تا ورزش بخشی از زندگی روزمره نظامیان شود و بر این اساس حضور در عرصه ورزش همگانی را مورد توجه قرار می‌دهیم.

امیر باقری: شرط ترفیع در نیروهای مسلح آمادگی جسمانی است

به گزارش سلام نو،  امیر محمدحسن باقری معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز در مراسم تجلیل از مدال آوران نیروهای مسلح اظهار داشت: در حوزه ورزش نیروهای مسلح، 2 رویکرد ورزش همگانی و ورزش قهرمانی را مورد توجه قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به تنوع ماموریتی نیروهای مسلح شرط انجام ماموریت به نحو مطلوب را برخورداری از توان رزمی و آمادگی جسمانی دانست.

امیر‌ باقری ادامه داد: در راستای تقویت نیروهای مسلح تلاش ما بر این است تا ورزش بخشی از زندگی روزمره نظامیان شود و بر این اساس حضور در عرصه ورزش همگانی را مورد توجه قرار می‌دهیم.

معاون آموزش و پژوهش ستاد کل‌ نیروهای‌ مسلح گفت: امروز یکی از شروط ترفیع و انتصاب در سطح نیروهای مسلح آمادگی جسمانی است که برای عموم کارکنان در نظر گرفته میشود. در راستای توجه به ورزش عمومی در سال گذشته راهپیمایی و کوهپیمایی را در سطح نیروهای مسلح ایجاد کردیم.

وی‌تصریح کرد: همزمان با ورزش همگانی توجه به ورزش قهرمانی را به عنوان موتور محرک ورزش همگانی در دستور کار قرار دادیم.

امیر باقری گفت: یکی از مهمترین اقدامات ما در سال گذشته این بود که عرصه رقابت را از سطح ملی به عرصه بین المللی ارتقا دادیم تا در سطح جهانی و بین المللی کسب افتخار کنیم. سال جاری در نظر داریم تا به میزبانی جمهوری اسلامی، مسابقاتی را با حضور کشورهای دوست و همسایه در رشته‌های ورزشی نظامی برگزار کنیم.

معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: هدف ما این است که از طریق ورزش قهرمانی، ورزش عمومی را در سطح نیروهای مسلح تقویت کنیم. تاکید ما در کنار موضوع ورزش عرصه عینیت بخشیدن به عرصه فرهنگ و رعایت اخلاق ورزشی است که با فرهنگ ما گره خورده است.

امیر باقری عنوان کرد: انتظار می‌رود نیروهای مسلح، در رشته‌های تیراندازی دو و میدانی و رشته‌های رزمی سکوهای قهرمانی را از آن خود کنند./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

دریادار رستگاری: قرآن مایه سلامت فکری و جسم و جان خانواده و کارکنان نیروهای مسلح است

 دریادار رستگاری افزود: سازمان صنایع دریایی مانند همیشه و تا آنجا که توان داشته باشد ...

رایزنی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تولیت آستان قدس رضوی

رئیس و معاونان ستاد کل نیروهای مسلح ظهر امروز با حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی  دید...

شمنان به دنبال ساقط کردن یکی از مهمترین کارکردهای انقلاب اسلامی یعنی روحیه و باور «ما می‌توانیم» هستند

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه هدف اصلی تحریم ها و تهدیدهای اخیر دشمن را تضعیف اراده م...

تحریم‌های جدید آمریکا جدید نیست بلکه در حقیقت یک ژست تبلیغاتی و رسانه‌ای است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  افزود: در ارتباط ما با دولت‌ه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news