اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
16 اردیبهشت 1398 16 اردیبهشت 1398
10:44 10:44

هیچ یک از مدیران، فرمانداران و معاونانشان برای شرکت در انتخابات استعفا نداده‌اند

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت:  از قبل شایعاتی بود که برخی فرمانداران، معاونانشان یا مدیران در استان قصد شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند، اما تاکنون استعفا نداده‌اند.

تاکنون هیچ فرمانداری در استان تهران استعفا نداده است

به گزارش سلام نو، شکرالله حسن بیگی در جمع خبرنگاران  با اشاره به برگزاری دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و نیز میان دوره‌ای مجلس خبرگان در دوم اسفند سال جاری، گفت: زمان ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۱۰ آذر امسال آغاز می‌شود و تا ۱۶ همین ماه ادامه دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران ادامه داد: تاکنون هیچ یک از مدیران، فرمانداران و معاونانشان در این استان برای شرکت در انتخابات استعفا نداده‌اند. از قبل شایعاتی بود که برخی فرمانداران، معاونانشان یا مدیران در استان قصد شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند، اما تاکنون استعفا نداده‌اند و این به منزله انصراف آنان است.

وی تاکید کرد:بر اساس جدول زمان‌بندی انتخابات مجلس شورای اسلامی، داوطلبان مشمول ماده ۲۹ قانون انتخابات در روزهای دهم تا شانزدهم خرداد فرصت دارند تا از سمت‌های خود استعفا دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت:داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که مشمول ماده ۲۹ این قانون هستند، باید حداقل ۶ ماه قبل از تاریخ ثبت‌نام استعفا داده باشند. هنگام ثبت نام از داوطلبان مشمول ماده ۲۹ قانون، صرفاً استعفای مقامات ملاک نیست بلکه پذیرش استعفا از سوی مقام مافوق و عدم اشتغال آنان در آن پست مبنا خواهد بود./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

تاکید روحانی بر قرار گرفتن دولت و مجلس در کنار یکدیگر

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح امروز 30 بهمن در جلسه هیئت دولت بر نقش مهم و اس...

اعلام آخرین آمار از تعداد نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در استان مرکزی

بنابر اعلام بهروز اکرمی رییس ستاد انتخابات استان مرکزی تعداد کاندیداهای انتخابات مجلس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news