اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 03 خرداد 1398
17 اردیبهشت 1398
19:10

سردار وحیدی: همه تحرکات دشمن را رصد می کنیم

 وزیر پیشین دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلحاظهار کرد : نیروهای مسلح آمریکا کمی عاقل تر از ساکنان کاخ سفیدند.

سردار وحیدی: نیروهای مسلح آمریکا کمی عاقل تر از ساکنان کاخ سفیدند

به گزارش سلام نو، سردار سرتیپ پاسدار «احمد وحیدی» درخصوص تهدیدات آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اظهارداشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از نظر نظامی در آمادگی کامل هستند و می توانند به خوبی از کشور دفاع کنند.
وی تصریح کرد: نیروهای ایران همه تحرکات دشمن را رصد می کنند و به صورت کامل برای هر پیشامدی آماده شده اند. وزیر پیشین دفاع تاکید کرد: نظامیان آمریکا می دانند که هر اقدام آنان علیه ایران با پاسخ بسیار محکم و فراموش نشدنی جمهوری اسلامی ایران رو به رو می شود.
سردار وحیدی یادآور شد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای رویارویی با هر تهدیدی استوار و محکم آماده هستند و می توانند با هر پیش آمد غیر منتظره ای رویارو شوند.

مشاور امنیت ملی آمریکا اخیرا ایران را تهدید کرد که ایالات متحده یک نیروی تهاجمی برای خاورمیانه و به منظور ارسال پیام واضح به ایران اعزام کرده که هر گونه حمله به منافع ایالات متحده یا متحدانش را با ' نیروی ضربتی' مواجه می کند.
جان بولتون با بیان این که امریکا این تصمیم را در پی برخی نشانه ها، تحرکات و هشدارها گرفته است، اظهارداشت: ما در پی جنگ با ایران نیستیم اما کاملا آماده ایم تا هر گونه حمله ازسوی عوامل ایران بویژه سپاه پاسداران یا دیگر نیروهای نظامی وابسته به ایران را پاسخ دهیم.
بولتون اعلام کرد که آمریکا گروه تهاجمی ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن را به همراه یک نیروی ضربت از هواپیماهای بمب افکن را به منطقه فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) اعزام می کند.
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی ایران نیز در واکنش به بیانیه بولتون درباره اعزام ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن به منطقه گفت: بولتون فاقد فهم نظامی و امنیتی است و اظهارات وی بیشتر جنبه خودنمایی دارد.
«کیوان خسروی» در واکنش به بیانیه بولتون در خصوص اعزام ناو هواپیمابر ابراهام لینکلن به منطقه با هدف اعلام پیام به ایران اظهارداشت: براساس رصد دقیق نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن 21 روز قبل وارد دریای مدیترانه شده است و بیانیه بولتون استفاده ناشیانه از یک رویداد سوخته برای جنگ روانی است.
خسروی به ناکامی های مستمر ارتش آمریکا در مواجهه با بحران های منطقه ای اشاره و خاطرنشان کرد: بعید است فرماندهان و بدنه ارتش آمریکا تمایلی به آزمودن توانمندی های اثبات شده نیروهای مسلح ایران داشته باشند./خبرانلاین

اخبار مرتبط

الله‌کرم: برخی معتقدند که دولت روحانی، دولت کهنسالی است

اللله کرم می گوید: باید دقت بیشتری بر نیروی جوان داشته باشیم چرا که رهبر انقلاب معتقد...

آمریکا به دنبال بهانه می‌گردد تا ایران را به جنگ‌طلبی متهم کند

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی افزود: شاهد اظهارنظرهای متفاوت و متناقض در کشور هس...

موسویان: ترامپ اشتباه کرد که برجام و میز مذاکره را ترک کرد

سید حسین موسویان افزود:  آمریکا نه تنها از برجام خارج شده بلکه سایر اعضای سازمان ملل ...

دانایی فر: آمریکایی ها برنامه ای در عراق ندارند

سفیر سابق ایران در عراق افزود:  دست ایران در برابر آمریکا بسته نیست .

دیدگاه خود را بنویسید