اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 02 اسفند 1398
17 اردیبهشت 1398 17 اردیبهشت 1398
19:42 19:42

ولایتی : شهادت مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی محکوم است

 دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی افزود: جنایات مستمر صهیونیست‌ها در فلسطین، نتیجه حمایت بی‌دریغ آمریکا و انفعال ذلت‌بار برخی دولت‌های سرسپرده منطقه و ارتجاع عرب است .

به گزارش سلام نو، در پیام ولایتی آمده است: حوادث تاسف بار روزهای اخیر در کشتار مردم محبوس و محصور در بزرگترین زندان بدون سقف جهان (نوار غزه) توسط صهیونیست ها که منجر به شهادت 33 شهروند فلسطینی و زخمی شدن بیش از صدها نفر از صاحبان اصلی سرزمین فلسطین شد، قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد. این وقایع دردناک، بار دیگر خوی غیر انسانی این رژیم اشغالگر را برای جهانیان نمایان ساخت.
این پیام می افزاید: بدون تردید جنایات مستمر صهیونیست‌ها در فلسطین، نتیجه حمایت بی‌دریغ آمریکا و انفعال ذلت‌بار برخی دولت‌های سرسپرده منطقه و ارتجاع عرب است و آنان مسئول و شریک خون‌های به ‌ناحق ریخته ‌شده در فلسطین اشغالی و مصائب و آلام آنان هستند. اکنون بسیاری از ملت های عدالت خواه و کشورهای جهان، آمریکا را مسئول این جنایت خونین در نوار غزه می دانند.
ولایتی در پیام خود آورده است: بی تردید رویای تثبیت اسراییل و امنیت سازی برای این رژیم غاصب و کودک کش امری باطل و تحقق ناپذیر است و بر این باوریم که دوران بزن و در رویی به پایان رسیده است. مقاومت و مبارزه همواره الهام‌بخش و یاری‌گر آزادیخواهان جهان برای مبارزه با ظلم، استکبار و صهیونیزم بین الملل بوده و خواهد بود.
در این پیام آمده است: مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن محکوم نمودن حمله نظامی رژیم غاصب صهیونیستی به مردم مظلوم و بی پناه غزه و با تاکید بر استمرار مقاومت و تشدید مبارزه با اشغالگران که تنها راه اعاده حقوق ملت فلسطین می باشد، از حق مقابله با زورگویی های صهیونیست ها و عدم تسلیم برابر اشغالگری آنان حمایت کرده و باید ظرفیت‌های در اختیار را برای استیفای حقوق ملت مظلوم فلسطین فعال تر کرد و از تمامی مسلمانان و آزادیخواهان جهت محکومیت اقدامات رژیم کودک کش و حمایت همه جانبه از مقاومت به حق مردم غزه دعوت به همکاری به عمل می آورد.
در پیام ولایتی آمده است: مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن ارج نهادن بر تلاش مشروع و مقاومت ملت مظلوم فلسطین برای رهایی از اشغال صهیونیست‌ها، بمباران دد منشانه و مکرر رژیم کودک کش اسراییل به مردم فلسطین را محکوم کرده و به مثلث استبداد، استکبار و صهیونیزم اعلام می نماید ملت قهرمان فلسطین راه نجات از زیر سلطه رفتارهای ظالمانه و غیر انسانی را یافته و دوران ظلم، ستم و یاغی گری به اتمام رسیده است و حمایت های سیاسی، نظامی و امنیتی هم نمی تواند از سقوط زود هنگام این رژیم سفاک جلوگیری کند./ایرنااخبار مرتبط

icon news

در شهادت سردار سلیمانی نقشی نداشته ایم!

جاناتان کورنیکاس، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد خبر کمک دستگاه اطلاعاتی اسرائی...

گزارش نورنیوز درباره شهادت فرمانده سپاه در حمله موشکی رژیم صهیونیستی!

برخی رسانه های عربی دیشب اقدام به پخش اخباری مغرضانه درباره شهادت فرمانده نیروی هوافض...

ظریف فاش کرد؛ ایران هدف آزمایش موشک هسته‌ای رژیم صهیونیستی!

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد: آمریکا و سه کشور اروپایی هیچگاه خبری...

تحریم‌ها علیه ایران باید تشدید شود!

بنی گانتز، رهبر ائتلاف سیاسی «آبی و سفید» رژیم صهیونیستی در توییتی اعلام کرد وقت آن ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news