اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 29 تیر 1398
18 اردیبهشت 1398 18 اردیبهشت 1398
16:02 16:02

دعوای مسی با هواداران بارسا در فرودگاه

 فرودگاه لیورپول شاهد دعوای مسی با هواداران بارسا در فرودگاه لیورپول بود. دعوایی که پس از شکست سنگین بارسا در آنفیلد به وجود آمد.

به گزارش سلام نو، به نقل از موندودپورتیوو، شکست 4-0 از لیورپول و از دست دادن برتری سه گله بازی رفت، در نهایت منجر به ثبت تلخ ترین شکست تاریخ بارسا در لیگ قهرمانان شد؛ حتی تلخ تر از شکست 3-0 فصل گذشته برابر رم.

لیونل مسی که ابتدای فصل وعده داده بود امسال هر کاری برای قهرمانی چمپیونزلیگ خواهند کرد، در نهایت ناکام مطلق لقب گرفت. در شبی که بیش از همه به وجود او نیاز بود، مسی 35 پاس به هم تیمی هایش داد. شش تای آنها نادرست بود و 17 بار نیز توپ را از دست داد. او دو موقعیت خوب گلزنی هم نصیبش شد که برابر آلیسون نتوانست موفق عمل کند.

پس از پایان بازی، مسی به دلیل حضور در تست دوپینگ، دیرتر از بازیکنان بارسا به فرودگاه رسید. او که به شدت ناراحت بود و شرایط روحی مناسبی هم نداشت، همراه با په په کاستا(مدیر تدارکات بارسا) در فرودگاه حاضر شد که آنجا به گروهی از هواداران خشمگین بارسا برخورد کرد.

آنها پس از مشاهده مسی شروع به دادن شعارهای اعتراضی کرده و مسی را به باد انتقاد می گیرند. فوق ستاره آرژانتینی در اقدامی عجیب، با این گروه دچار تنش لفظی می شود و اگر دخالت کاستا نبود، ممکن بود کار به جاهای باریکی کشیده شود. در این میان، دسته ای دیگر از هواداران بارسا با مشاهده این صحنه به حمایت از مسی وارد ماجرا می شوند و صحنه های عجیبی در فرودگاه لیورپول رقم می خورد.

در هر صورت مسی همراه با کاروان بارسا شب گذشته به بارسلون بازگشت و قطعا به این زودی ها شب تلخ و فاجعه بار لیورپول را فراموش نخواهد کرد./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ستایش سرمربی لیورپور از بازیکن بدهن تیمش!

میلنر حالا پنج سال است که در لیورپول حضور دارد، حضوری که حسابی مورد توجه بازیکنان، هو...

دمبله باید اولویت لیورپول باشد

این روزها شایعاتی درباره بازگشت کوتینیو به لیورپول شنیده می‌شود ولی یک کارشناس فوتبال...

گریزمان باید خودش را ثابت کند / نیمار باید رفتارش را اصلاح کند

ریوالدو، ستاره سابق بارسلونا و برزیل با اشاره به حرف و حدیث‌هایی که درباره انتقال گری...

یوونتوس در حال ترکاندن بمب نقل و انتقالات/ زوج رویایی نیمار- رونالدو جواب می‌دهد؟

مدتها است بحث انتقال نیمار به بارسا مطرح است با این حال اخیرا خبری در رسانه ها پخش شد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news