اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 30 شهریور 1398
19 اردیبهشت 1398 19 اردیبهشت 1398
14:55 14:55

کری خواندن جرج کلونی برای ترامپ

جرج کلونی بازیگر مطرح سینمای هالییود اظهار کرد: ترامپ در رقابت‌های سال 2020 به راحتی شکست خواهد خورد.  

جرج کلونی: می‌توان ترامپ را در انتخابات ۲۰۲۰ شکست داد

به گزارش سلام نو، جرج کلونی در مصاحبه‌ای ضمن تاکید بر اینکه ترامپ در انتخابات دوره بعدی ریاست جمهوری آمریکا رأی نمی‌آورد، گفت: «آن برتری اندکی که او در رقابت ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ به دست آورده بود کاملاً از بین رفته است، بنابراین بله، به نظرم فکر می‌کنم می‌توان او را شکست داد. فقط نباید کاندیداهای حزب سومی مثل هاوارد شولتز (مدیر عامل سابق استارباکس) داشته باشیم.»

او گفت: «به هیچ وجه طرفدار چنین کاندیداهایی نیست و اشاره کرد که بسیاری از متخصصان سیاسی باور دارند جورج اچ. بوش ریاست‌جمهوری خود را به خاطر راث پروت باخت و وقتی رلف نیدر هزاران رأی را در فلوریدا به خود اختصاص داد، باعث شد ال گور با اختلاف ۴۰۰ رأی شکست بخورد، این نوع حرکت‌ها عواقبی در پی دارند.»

این برنده جایزه اسکار تاکید کرد که هنوز آماده نیست از هیچ یک از نامزدهای دموکرات برای ریاست‌جمهوری حمایت کند.

کلونی سه‌شنبه شب در پیش‌نمایش فیلم «Catch-۲۲» محصول سرویس استریمینگ هولو در لس‌آنجلس به ورایتی گفت: «به نظرم بعد از مسن‌تر شدن بخشی از درسی که آدم یاد می‌گیرد این است که احتمالاً بهتر است از حالا در رقابت حزبی از کسی حمایت نکرد. در این لحظه فعلاً باید صبر کنیم و ببینیم چه کسی نامزد باقی می‌ماند تا واقعاً بتوان از او در انتخابات عمومی حمایت کرد و به نظرم این حرکت بهتری است».

این دوره از رقابت‌های ریاست‌جمهوری ایالات متحده با دوره‌های قبلی متفاوت است. در حال حاضر بیش از ۲۰ نفر در حزب دموکرات رسماً اعلام کرده‌اند که می‌خواهند برای کسب نامزدی رسمی ریاست‌جمهوری حزب خود به رقابت بپردازند. به این ترتیب نگرانی‌هایی مبنی بر این به وجود آمده که این تعداد بالای شرکت‌کنندگان ممکن است در نهایت به ضرر حزب دموکرات و به نفع ترامپ تمام شود./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

آرنولد: ترامپ عاشق من است

آرنولد شوارتزنگر اعلام کرد در پشت حملات ترامپ به وی فقط یک دلیل ساده وجود دارد و آن ا...

بازیگر هالیوود: ترامپ مخم را ترکاند!

بازیگر هالیوود، وودی هارلسون، از دعوت به شام ترامپ در سال ها پیش به عنوان یکی از بدتر...

حمله ترامپ به هالیوود

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بار دیگر به هالیوود حمله کرد و گفت که هالیوود با تول...

نقش اول زن فیلم جورج کلونی کیست؟

فیلیسیتی جونز قرار است نقش اول فیلم اخیر جرج کلونی را ایفا کند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news