اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 اسفند 1398
19 اردیبهشت 1398 19 اردیبهشت 1398
17:15 17:15

هوواوی به زودی از آخرین تلفن همراه خود رونمایی می‌کند

 شرکت هواوی قرار است از اولین گوشی 5G خود در ۲۶ اردیبهشت سال جاری در رویداد شهر لندن پرده‌برداری کند. این گوشی جدید به نظر می‌رسد ردپای هواوی P30 Pro را دنبال می‌کند که در رویداد پاریس ماه فروردین سال جاری به نمایش کشیده شد.

به گزارش سلام نو،ریچارد یو، مدیر عامل شرکت هواوی در مصاحبه‌ای اعلام کرده که انتظار دارد فناوری 5G برای اولین بار در سری گوشی‌های میت موجود شود. شرکت هواوی تصمیم دارد این دسته از گوشی‌های هوشمند را در ماه سپتامبر یا اکتبر (نیمه ابتدایی فصل پاییز) روانه بازار کند. پیش‌بینی می‌شود فناوری شبکه 5G اولین بار در گوشی P30 Pro تعبیه شود. البته همچنان این احتمال نیز وجود دارد شبکه 5G در یک گوشی کاملا جدید و متفاوت به کار گرفته شود.

فناوری شبکه 5G بزرگترین ترند دنیای موبایل در سال ۲۰۱۹ میلادی به شمار می‌رود و قرار است نسل بعدی شبکه‌های موبایل را به دنیا نشان دهد. پشتیبانی از شبکه 5G بستر یک شبکه اینترنت بهتر و سریع‌تر را فراهم می‌کند و علاوه بر آن می‌تواند آینده دنیای تکنولوژی دستگاه‌های مهمی مثل هدست‌های دنیای مجازی و همچنین وسایل نقلیه اتوماتیک را دگرگون کند.

جالب است بدانید دولت بریتانیا همچنان درگیر این موضوع است که آیا استفاده از فناوی شرکت چینی هواوی را در زیرساخت‌های خود مجاز بداند یا خیر. چرا که از لحاظ امنیتی امکان دارد چین از اطلاعات مردم انگلستان سو استفاده کند./دیجیتو

اخبار مرتبط

icon news

تأیید هویت آنلاین از طریق تلفن همراه در اولین کشور اروپایی

دولت فرانسه به عنوان اولین کشور اوپایی قصد دارد که از فناوری تشخیص چهره به جای کارت و...

همکاری هوواوی با اکوادور

همکاری کمپانی هوواوی با اکوادور موجب شد اسن کشور هم به فناوری ۵G دست یابد.

رکوردی دیگر از هواوی در راه است

 بر اساس تازه‌ترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در وب سایت gsmarena، این غول تکنولوژی ...

گوشی جدید سامسونگ در راه است

خبهای حاکی از آن است که کمپانی سامسونگ در حال تولید تلفن همراهی است که هیچ دکمه‌ای رو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news