اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 18 تیر 1399
20 اردیبهشت 1398 20 اردیبهشت 1398
20:30 20:30

فرکی منتظر لغزش حریفان است.

 حسین فرکی، سرمربی پیکان که در نیم فصل هدایت این تیم را عهده‌دار شد که نتایج خوبی با این تیم به دست آورده حالا منتظر لغزش حریفان است.

به گزارش سلام نو، حسین فرکی، سرمربی پیکان که در نیم فصل هدایت این تیم را عهده‌دار شد و در این مدت علیرغم نوسانی که خودروسازان در دیدارهای خود به نمایش گذاشته‌اند، به نتایج خوبی از جمله پیروزی برابر تراکتورسازی، پارس جنوبی جم، ماشین سازی و استقلال خوزستان نیز دست یافته‌اند.

سرمربی کهنه‌کار و باسابقه پیکان در نشست خبری امروز با اعلام اینکه اهداف این باشگاه بیش از این است که فصل را با انگیزه بقا خاتمه دهند و امیدوار است طی دو هفته باقیمانده به شرایط مناسبی برای رتبه تک رقمی و میانه جدول دست یابد اشاره کرد.

آنها فردا در دیداری حساس و سرنوشت ساز خصوصا برای مدعیان سقوط برابر نفت مسجد سلیمان حاضر خواهند شد. فرکی که از دوستان قدیمی فیروز کریمی محسوب می‌شود اما در صحبت‌هایش زمین فوتبال را جدای از تمام رفاقت‌ها عنوان کرد و از انگیزه و تلاش بالای شاگردانش برای رسیدن به پیروزی در این بازی خبر داد. نفت مسجد سلیمان طی دیدارهای اخیر خود با سود بردن از هافبک‌های فیزیکی به دنبال دستیابی به نتیجه بوده و این مساله کار پیکان را در این جدال سخت‌تر خواهد کرد. امیر حسین کریمی، هافبک فیزیکی پیکان یکی از بازیکنانی است که فرکی امیدوار است در این دیدار نمایش موفقی از خود به جا بگذارد و با عملکردی مناسب مانع از تدارک ضدحملات حریف شود. کریمی در دیدارهای اخیر به خوبی توانسته اعتماد کادرفنی را جلب کند و نمایش قابل اعتنایی از خود به جا گذاشته و باید دید در این دیدار حساس و حیثیتی برای فرکی و پیکان نیز قادر به نمایش موفق خواهد بود یا خیر.

اخبار مرتبط

icon news

سرمربی سابق رئال هم کرونایی شد

تست کرونای سرمربی سابق رئال مثبت اعلام شد.

تحکیم صدرنشینی پرسپولیس با برتری قاطع مقابل پیکان/تصاویر

تیم پرسپولیس توانست در یک دیدار برتر و با نتیجه سه بر یک مقابل پیکان به برتری دست یاب...

ترکیب احتمالی سرخپوشان مقابل پیکان

پرسپولیس امشب در شرایطیمقابل پیکان قرار می‌گیرد که از نبود دو بازیکن تاثیرگذار خود رن...

ترابی نمی‌تواند مقابل پیکان بازی کند

 مهدی ترابی از مصدومیت خلاص شد اما محرومیتش باعث شده نتواند در اولین دیدار سرخ‌ها پس ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news