اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 01 مرداد 1398
22 اردیبهشت 1398 22 اردیبهشت 1398
21:31 21:31

رییس جمهور: متوجه سختی زندگی مردم هستیم

حسن روحانی شامگاه یکشنبه در دیدار صمیمی با خانواده دولت تاکید کرد که متوجه سختی زندگی مردم است و برای بهبود شرایط تلاش می‌کند.

به گزارش سلام نو، از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی شامگاه یکشنبه در دیدار صمیمی با خانواده دولت، با اشاره به اداره کشور در شرایط سخت و در عین حال با صلح و امنیت به وسیله مسئولین و خادمان دستگاه اجرایی، گفت: تمام شئون زندگی مردم به نوعی به دولت مربوط می‌شود و تلاش کردیم (دولت) با توجه به شرایط سخت و خشکسالی‌های سال گذشته و در حد امکان کشور را به خوبی اداره کند.
رئیس جمهوری با تأکید بر اینکه طرز برخورد و نقش خانواده ها در روحیه اعضای دولت با توجه به چنین شرایط مشکل و دشوار، بسیار موثر است، گفت:‌ خانواده اعضای دولت باید روحیه مضاعف به مسئولین دولتی بدهند تا بتوانند بار شرایط سخت و سنگین وظایف خود را با قوت به دوش بکشند.
روحانی با تأکید بر اینکه می دانیم در حال حاضر مردم در فشار سخت و سنگین زندگی هستند و باید با تمام توان برای کاستن از فشار و رنج‌ زندگی مردم بکوشیم، افزود: این مهم نیاز به فداکاری و خدمت بیشتر دارد و نحوه برخورد و ارایه خدمات به مردم بسیار مهم و تأثیرگذار است.
وی تصریح کرد: روزهای سخت کنونی امتحان بزرگ الهی برای همه ما است و باید همه مردم و مسئولین در این شرایط در پیشگاه خداوند سربلند باشیم.
رئیس جمهوری افزود: کار ما سخت‌تر از هر زمان دیگر است و سال‌های 97 و 98 جزء سخت‌ترین سال‌ها طی 40 سال گذشته بوده است و به هر مقدار که درست عمل کرده باشیم، اجر ما نیز بهترین اجرها خواهد بود.
رییس جمهوری گفت: قرابت و همدلی از مهم‌ترین فلسفه‌های افطار در ماه مبارک رمضان است.
روحانی افزود: یک تصمیم درست وزیر یا مقام دولتی می‌تواند برای همه کشور، جامعه، کشورهای همسایه و منطقه بسیار تأثیرگذار باشد و به صلح و امنیت در منطقه کمک کند.
وی ادامه داد: تصمیم مسئولین می‌تواند جامعه را به سمت برادری و یگانگی ببرد و در عین حال نیز می‌تواند خدای ناکرده مایه خسارات بسیار برای جامعه، کشور و منطقه شود.اخبار مرتبط

icon news

لاریجانی برای اعمال افزایش حقوق‌ها به روحانی نامه داد

یک عضو هیأت رئیسه مجلس از نوشتن  نامه  علی لاریجانی به رئیس جمهور برای اعمال افزایش ح...

رئیس جمهور: ایران طرف آغازگر جنگ نخواهد بود

رئیس جمهور در دیدار با هیئت عراقی با اشاره به نقش تاریخی ایران در تامین امنیت کشتی را...

دلیل سفر عبدالمهدی به ایران چیست؟

یک کارشناس سیاسی نوشت: نخست وزیر عراق در حالی برای بار دوم به ایران سفر کرده که وی از...

عبدالمهدی با روحانی دیدار کرد

نخست وزیر عراق در سفری ناگهانی و اعلام نشده وارد تهران شد و امروز با رئیس جمهور ایران...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news