اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 04 خرداد 1398
24 اردیبهشت 1398
15:57

جهنم در انتظار رئال مادرید است

رئال مادرید تنها یک بازی دیگر در این فصل در پیش دارد و فصل احتمالا باید در یک قرعه بسیار سخت به مصاف برترین تیم‌های اروپا برود.

به گزارش سلام نو، تنها یک بازی تا پایان فصل برای رئال باقیمانده و پس از اتمام دیدار با بتیس، کهکشانی های افول کرده راهی تعطیلات خواهند شد و پس از 40 روز خود را برای فصل آینده مهیا خواهند کرد. فصلی که رئال در آن انگیزه های فروانی برای جبران دارد.

رئال قطعا لالیگا را در رتبه سوم و پس از بارسا و اتلتیکو به اتمام خواهد رساند و در قرعه کشی لیگ قهرمانان، در سید دوم قرار می گیرد. این یعنی رئال در گروهی قرار خواهد گرفت که سرگروهش یکی از تیم های یوونتوس، منچسترسیتی، قهرمان چمپیونزلیگ(لیورپول یا تاتنهام)، پی اس جی، قهرمان لیگ اروپا(چلسی یا آرسنال)، قهرمان بوندسلیگا(بایرن یا دورتموند) و زنیت خواهد بود.

بدون شک قرار گرفتن در گروه سیتی و یوونتوس، به سبب برخورد با پپ گواردیولا و کریستیانو رونالدو می تواند دشواری ها و البته جذابیت خاص خود را داشته باشد.

آخرین بار که رئال در سید دوم قرار داشت، به فصل 16-2015 بر می گردد که با پی اس جی در یک گروه قرار گرفت و به عنوان تیم اول راهی دور یک هشتم نهایی شد. در آن فصل رئال یازدهمین عنوان قهرمانی خود را جشن گرفت.

اخبار مرتبط

رئال دنبال سوپر استار پاریس

رئال مادرید با پدر ام‌باپه برای انتقال او به مادرید وارد مذاکره شده تا او را این تابس...

بدترین فصل رئال مادرید در دهه اخیر رقم خورد

رئال مادرید در آخرین بازی اش در لالیگا مغلوب رئال بتیس شد تا بدترین فصا قوهای سپید از...

ستاره رئال مادرید به چین می‌رود؟

به نظرم می‌رسد گرت بیل به دیل دستمزد نجومی خود باید راهی چین شود چون بعید است تیمی در...

ستاره رئال تبعید می‌شود؟

گرت بیل یکی از بدترین مقاطع فوتبالی دورانش را سپری می‌کند و ظاهرا در صورت عدم جدایی ب...

دیدگاه خود را بنویسید