اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 03 شهریور 1398
24 اردیبهشت 1398 24 اردیبهشت 1398
16:03 16:03

ناگفته‌های قهر اسماعیل حلالی از زمین فوتبال

 اسماعیل حلالی بازیکن اسبق پرسپولیس با حضور در برنامه ستاره ساز به مرور خاطرات دوران فوتبال خود پرداخت و ماجرای قهر خود گفت.

به گزارش سلام نو، این روزها برنامه ستاره ساز با حضور بازیکنان ملی پوش اسبق تیم ملی ایران و یکی از مربیان حال حاضر لیگ برتر از شبکه سه صداوسیما در حال پخش است.


حضور فیروز کریمی، خداداد عزیزی، ادموند بزیک ، مجتبی جباری، اسماعیل حلالی و اجرای محمد رضا احمدی همگی دریک برنامه انتظار جامعه را از این برنامه بالا برده  اما به هر حال این برنامه فصل اولش را پشت سرمی‌گذارد. امیدواریم در فصل بعدی برنامه بهتری را مشاهده کنیم.


در همین ارتباط با اسماعیل حلالی یکی از مربیان "ستاره ساز" که همراه با ادموند بزیک در یک تیم قرار دارد در خصوص این پروژه و مخصوصا حاشیه ای که در یکی از قسمت ها ایجاد شد گفتگو کردیم.


در یکی از بازی هایی که بازیکنان دو تیم خداداد و ادموند بزیک  به صورت دو به دو رو در روی هم قرار گرفتند بعد از اتمام بازی داور این دیدار با توجه به اعتراض‌های خداداد نتیجه بازی را برگرداند که همین موضوع منجر به قهر اسماعیل حلالی از زمین بازی شد.


وی در ارتباط با این موضوع اظهار داشت:« بالاخره من همیشه سعی کرده ام که از حق بچه هایم دفاع کنم و به هر حال سر داوران اصلی آنها هستند . من معتقدم که شما باید این سوال را از تهیه کننده برنامه بپرسید. من در آن لحظه  که احساس کردم حق بچه های من خورده شده است،تنها  کاری که از دستم بر می آمد برای اینکه حقشان ضایع نشود این بود که برنامه را ترک کنم و کاری هم جز این از دست من بر نمی آمد. همین موضوع باعث شد حتی یک روز سربرنامه حضور پیدا نکنم.»


وی در ادامه افزود:«صحبت من این است که ما داور داریم و داور بازی را 4-4 اعلام کرده است و شما در کجای کره زمین دیدید که نتیجه بازی بعد از پایان آن تغییر کند.اگر کارگردان متوجه شود حقی خورده شده نهایتا داور را محروم می کنند اما نمی توانند بازی که 4-4 تمام شده را 5-4 اعلام کنند. آنها با آن نتیجه توانستند خودشان را  ریکاوری کنند. شما حساب کنید که آن 20 امتیاز در جریان شمارش امتیازات خیلی مهم است.در ایتم مهارت ها حتی اگر نتوانی هیچ امتیازی  کسب کنی اما اگر آن 20 امتیاز را کامل بگیرید خیلی جلو خواهید افتاد .


او درباره اینکه آیا فکر نمی کنید که این اینگونه تصمیمات باعث کاهش جذب مخاطب می شود گفت :« بله من هم می پذیرم که این برنامه ایراداتی دارد که البته قرار است در فصل دوم بهتر شود. افراد اتاق فکر برنامه خودشان وارد شده اند و ایرادات را پیدا کرده اند. مطمئن باشید آنها را برطرف خواهند کرد.»


حلالی که خودش در حال حاضر سرمربی تیم امیدهای پرسپولیس را برعهده دارد تصریح کرد :« مثلا یکی از ایرادات اصلی آن همین بازی است که بین دو تیم برگزار می شود. چرا باید این بازی 20 امتیاز داشته باشد . ما قرار نیست که به این بچه ها برد و باخت یاد بدهیم درعین حال که  باید روح بچه ها را به بردن عادت دهیم. من اعتقاد دارم که  باید طوری امتیازبندی کنیم که ممکن است یک تیم حتی ببازد اما بیشترین امتیاز را بگیرد. ممکن  است  یک بازیکن در طی بازی ضربه اش به تیر دروازه  اصابت کند و گل نشود. بازیکن باید بداند که مهارت بالاتر از برد یا باخت است نه اینکه  به هر طریقی متوسل شوید تا آن 20 امتیاز را بیاورید. »


حلالی همچنین با اشاره به زحمات زیادی که در این پروژه کشیده اند و همچنین تجربه اول این نوع برنامه ها گفت :« همه این مشکلات به این خاطر است که صورت این برنامه ریزی تا حدی درست نیست و باید درست شود. ما دو ماه کار کردیم و انرژی زیادی گذاشتیم. واقعا بچه ها نیز  در این مدت پیشرفت زیادی کرده‌اند.
اما این را هم فراموش نکنید که دیکته نانوشته غلط ندارد و باید این برنامه برگزار می شد تا ایرادات آن مشخص شود. انشاءالله در فصل دوم شاهد یک نمایش بهتر خواهید بود .»


حلالی  در زمان حضورش در پرسپولیس با مهدی تارتار همبازی قدیمی بوده اند  و در حال حاضر هم رفاقت خوبی بین این دو بازیکن برقرار است و شناخت خوبی از تارتار دارد.


وی در خصوص فشاری  که در طول این هفته روی مهدی تارتار است اظهار داشت :  « مهدی تارتار اصلا چنین آدمی نیست. او حتی اگر با بچه خود هم بازی کند دوست دارد که بازی را ببرد . او یک پرسپولیسی  است اما محال است بخواهد تن به خواسته کسی بدهد . خود من هم همین شخصیت را دارم. تمام زندگی من پرسپولیس است اما برای من تنها یک چیزی بالاتر از پرسپولیس  است  و آن هم امضای خودم پای قرار داد است . من اگر پای قراردادی را به امضا برسانم آن امضا هزار برابر برای  من از پرسپولیس با ارزش تر است .مهدی تارتار هم همین عقیده را دارد . او پرسپولیسی است اما ابرو و حیثیت خودش برایش از هر چیزی  مهم تر است .منم دوست دارم مهدی تمام توان خود را برای این بازی به کار ببندد کما اینکه  من همین الان سر تمرین  باشگاه بودم و دیدم بچه ها با چه آنگیزه ای در حال تمرین کردن هستند .آرزو می کنم که بچه های تیم هم بهترین عملکرد را برای روز پنج شنبه داشته باشند تا یک جشن خوب بگیریم .»

اخبار مرتبط

icon news

بیرانوند: از تیمهای بالاجدولی اروپا پیشنهاد داشتم ولی در پرسپولیس ماندم

مرد سال فوتبال ایران گفت: آدم رکی هستم و بازارگرمی نمی کنم اما از تیمهایی از اروپا پی...

بلیت فروشی برای پرسپولیس دردسرساز شد

با توجه به مشکلات بسیار در بلیت فروشی مسابقه پرسپولیس و پارس جنوبی که باعث شده هوادار...

نیمکت پرستاره‌ پرسپولیس

اتفاق مهم در تیم پرسپولیس ثبات است. کمترین تغییر را ترکیب قهرمان سه فصل اخیر داشته و ...

تشویق پرسپولیس در نبود لیدرها

در روزی که لیدرهای پرسپولیس در ورزشگاه آزادی نبودند هواداران پرشور پرسپولیس پس از گل ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news