اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 04 خرداد 1398
24 اردیبهشت 1398
16:05

تغییرات گسترده در انتظار بارسلونا است؟

بعد از شکست بارسا برابر لیورپول در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به نظر می‌رسد باید پس از فینال جام حذفی اسپانیا باید منتظر تغییرات در این تیم باشیم.

به گزارش سلام نو، بارسا شانس اول قهرمانی چمپیونزلیگ محسوب می شد و بازی رفت را نیز 3-0 از لیورپول برده بود ولی در آنفیلد، شکستی ناباورانه را متحمل شد و بازهم نتوانست پاسخگوی خواسته هوادارانش باشد.

در پی این شکست سنگین، شایعاتی مبنی بر اخراج ارنستو والورده از سرمربیگری بارسا منتشر شد و اینکه چندین بازیکن نیز در فهرست سیاه قرار خواهند گرفت تا در تابستان به تیمی دیگر منتقل شوند.

هیئت مدیره بارسلونا شب گذشته جلسه ای داشت و پس از آن، بیانیه ای به این شرح منتشر شد:« هیئت مدیره، ناامیدی هواداران پس از حذف از لیگ قهرمانان را به خوبی درک می کند. هیئت مدیره، تشکر و قدردانی خود را از هواداران و کسانی که برای حمایت از تیم در ورزشگاه آنفیلد حاضر شده بودند و نیز کسانی که برای بازی یکشنبه مقابل ختافه در نوکمپ حضور یافتند، اعلام می دارد.

تصمیم بر این شد که فعلا همه توجهات به بازی فینال کوپا دل ری برابر والنسیا(4 خرداد) دوخته شود و از هواداران دعوت می کنیم تنها به حمایت از تیم بپردازند تا بتوانیم یک قهرمانی دیگر را جشن بگیریم.»

هنوز مشخص نیست که این بیانیه به معنای آغاز تغییر و تحولات پس از بازی فینال است یا اینکه تصمیم به حمایت قطعی از ارنستو والورده گرفته شده است.

اخبار مرتبط

قول می‌دهم به مسی پاس بدهم!

فرنکی دی یونگ خرید تابستانی بارسلونا است که قول داده در فصل آینده به مسی پاس بدهد! 

لباس فصل بعد بارسلونا رونمایی شد+ عکس

سال آینده بارسلونا با لباس متفاوت تری در بازی های خود حاضر خواهد شد.

چرا مسی از هواداران بارسلونا عصبانی است؟

هر چقدر هم بارسا موفق باشد شکست‌هایی مثل شکست‌ در برابر لیورپول همیشه غیر قابل حضم اس...

تیفوسی‌های بارسا به خانه راکتیچ حمله کردند+عکس

هوداران افراطی بارسا در اقدامی عجیب به خانه راکتیچ حمله کردند و او که شرایط را بحرانی...

دیدگاه خود را بنویسید