اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 14 خرداد 1399
25 اردیبهشت 1398 25 اردیبهشت 1398
18:47 18:47

هایلایتر چیست؟

هایلایتر یکی از وسایل آرایشی پرکاربرد و پرطرفدار این روزهاست که استفاده از آن صرفا محدود به آرایش عروس ها نمی شود و خانم ها برای جشن عروسی، جشن تولد و حتی بیرون رفتن می توانند از هایلایتر استفاده کنند.

خانم ها از هایلاتر برای زمانی استفاده می کنند که قصد دارند بخش هایی از اجزای صورت خود که آرایش کرده اند را کامل تر کنند و پوست خود را که با کرم ها، کرم پودرها و...پوشانده اند به وسیله هایلایتر درخشنده تر کنند و زیبایی خاصی به چهره و آرایش خود دهند.

در حقیقت هایلایتر، مکمل آرایش چهره خانم ها است و در صورتی که خانم ها از هایلایتر به شیوه صحیح استفاده کنند و نحوه استفاده از آن را به خوبی به کار ببرند در زیبایی چهره آن ها بسیار تأثیرگذار است.

یکی از کاربردهای هایلایتر این است که خانم ها می توانند از طریق آن گونه های خود را برجسته تر کنند و به لب های خود حجم داده و حتی باعث کشیده نشان دادن چهره خود شوند و به بینی خود فرم باریک بدهند.

به طور کلی هایلایتر در زیبا نشان دادن گونه ها بسیار تأثیرگذار است و محل استفاده از آن در هر چهره ای با دیگری متفاوت است که با توجه به تناسبات چهره ای خانم ها باید از هایلایتر استفادخ کرد اما بالای استخوان گونه بهترین قسمت برای استفاده از هایلایتر است و خانم ها برای این کار باید خط مناسبی را از قسمت کنار لب های خود تا قسمتی از مرکز گوش بکشند و قسمت بالای گوش خود تا قسمت خارجی چشم را به وسیله هایلایتر روشن تر کنند.

بالای ابروها و قسمت قوس ابروها از دیگر قسمت های صورت است که می توان در این قسمت ها از هایلایتر استفاده کرد و علت استفاده از هایلایتر برای این قسمت این است که ابروها فرم کشیده تری پیدا کنند.

اخبار مرتبط

icon news

لوازم آرایشی که زنان باید در سفر همراه داشته باشند

 یکی از دغدغه های خانم ها هنگام سفر رفتن همراه داشتن لوازم آرایشی مورد نیاز آن ها است...

برخی از اشتباهات آرایشی که باعث پیرتر به نظر رسیدن خانم ها می شود

  آرایش کردن به روش صحیح یکی از موارد مهم در زیبایی خانم ها است که باید به دقت به آن ...

براش آرایشی؛ یکی از کاربردی ترین لوازم آرایشی

براش آرایشی یکی از لوازمی ست که خانم ها هنگام آرایش کردن از آن ها استفاده می کنند و ب...

آرایش مناسب با پیراهن طلایی و بژ

برای کشیدن خط چشم باید به مدل چشم دقت شود اما باید در نظر داشت که بهترین نوع خط چشم ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news